Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняСвятковий ярмарок до Дня міста
Святковий ярмарок до Дня міста

Поділитися новиною:

Святковий ярмарок до Дня міста

30 серпня на площі біля Будинку Рад відбувся святковий ярмарок та концерт, присвячений Дню Незалежності України та Дню міста Куп'янськ.

У святковому ярмарку взяли участь двадцять сільськогосподарських підприємств та десять фізичних осіб-підприємців міста та району. Ціни на продукти харчування були на 10% нижче, ніж на ринку. Загальна сума реалізованої продукції склала майже 324,0 тис. грн.Слід зазначити, що найбільш різноманітний асортимент продукції був представлений такими господарствами, як: ПАТ “Агрофірма “8 Березня” (Слюсар В.М.), ТОВ “Садагроінвест”, ФОП Конченко Є.К., ФОП Кізім Г.І., ФГ “Хорошко Л.М.” (Хорошко Л.М.), СТОВ “Мрія” (Головко А.М.), СВК по виробництву яловичини (Блохін А.В.). Всі підприємництва району були відзначені почесними грамотами Куп'янської районної державної адміністрації та Куп'янської міської ради за активну участь у святковому ярмарку.

Також на ярмарку були представлені експозиції, які відображали українські традиції та культурний рівень життя громади кожної сільської ради району. Тут радували око рушники, вишиванки, роботи в техніці різьблення по дереву тощо. Особливістю святкування стала презентація святкових караваїв від кожної сільської ради із зерна врожаю 2014 року, які після закінчення заходів були передані до Кругляківського та Кислівського стаціонарних відділень постійного або тимчасового проживання, до Позаміського закладу оздоровлення та відпочинку “Прометей” та до блокпостів міста і району. За відображення національних традицій та культурного рівня життя громади всі сільські ради району були відзначені подяками Куп'янської районної державної адмініст­рації та Куп'янської міської ради.

Святковий настрій відвідувачам ярмарку створювала весела музика, гарні пісні у виконанні співаків та аматорських колективів Районного Будинку культури. На головній сцені міста з самого ранку лунали пісні, танці та жарти. Тридцять закладів культури підготували 50 концертних номерів, присвятивши їх 23-й річниці Незалежності України та 359-й річниці заснування міста Куп’янськ.

В концертній програмі взяли участь аматори сільських закладів культури Куп'янського району та районного Будинку культури. Зі словами привітання до громадськості звернулися голова Куп'янської районної державної адміністрації Микола Ситник, голова Куп'янської районної ради Сніжана Чернова, міський голова В. Демченко.

Web-адреса: kuprayrada.gov.ua/news/id/6301 | Переглядів: 81Дата публікації: 14:24 30.08.2014