Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняКерівництво Куп’янського МВ у Ягіднянській сільській раді
Керівництво Куп’янського МВ у Ягіднянській сільській раді

Поділитися новиною:

Керівництво Куп’янського МВ у Ягіднянській сільській раді

28 серпня в Ягідному в приміщенні сільської ради начальником Куп’янського МВ полковником міліції Олександром Долженком разом з в.о. заступника начальника – начальника МГБ Куп’янського МВ майором міліції Сергієм Чернишовим, Ягіднянським сільським головою Миколою Косенко та дільничним інспектором міліції Поповим О.С. був проведений виїзний прийом громадян.

Щоб усі бажаючі мали змогу звернутися, про час та місце прийому мешканці села були завчасно проінформовані об’явою на території сільської ради. Під час зустрічі начальника Куп’янського МВ Олександра Миколайовича з мешканцями села була проведена інформаційно - роз’яснювальна бесіда, з метою підвищення патріотичного духу у населення, усвідомлення та підтримання антитерористичної операції.

- Дуже важливо, - говорить Олександр Миколайович,- виховувати почуття національної самопошани і гідності, орієнтувати власні зусилля на розбудову Української держави та прагнення побудувати справедливий державний устрій, потрібно направляти молоде покоління на правильний життєвий шлях, ще змалку прив’язувати повагу до державних та національних символів та до Гімну України, любов до рідної культури, мови, національних свят і традицій, повагу до Конституції України, адже надзвичайно важливими є наші ідеали, цілі й наміри, і вони напряму пов'язані з практичними потребами для України. Якщо кожен пересічний громадянин буде вірити у нашу державу і повсякденно орієнтувати свої зусилля на її розбудову — на тому робочому місці, на яке поставила його доля, якісна праця — селянина, робітника, вчителя, представника будь-якої професії - є реальним внеском в підтримку та розбудову України. Таким же внеском є дбайливе ставлення до державного майна, розкрадати яке нас вчили багато років. Для морально здорового суспільства чесно працювати і не красти є нормою, дотримання якої повертається людині загальним добробутом.

Також Чернишовим Сергієм Миколайовичем була проведена профілактична бесіда щодо недопущення протиправних посягань, як вберегти своє житло від крадіжок особистого майна, профілактика та виявлення кримінальних правопорушень, попередження шахрайств, сімейного насилля.

Дільничний інспектор міліції Попов О.С. прозвітував перед населенням про стан правопорядку та виконану ним роботу на території села.

Посилання на джерело: http://www.mvs.kupyansk.info/

Web-адреса: kuprayrada.gov.ua/news/id/6298 | Переглядів: 75Дата публікації: 10:36 29.08.2014