Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняКуп’янська ОДПІ інформує
Куп’янська ОДПІ інформує

Поділитися новиною:

Куп’янська ОДПІ інформує

Харківські представники громадськості обговорювали створення Служби фінансових розслідувань України

Чергове спілкування представників інститутів громадськості, бізнес-кіл та Державної фіскальної служби  України відбулось в режимі відеоселектору та об’єднало аудиторії Харківської, Запорізької, Черкаської, Рівненської, Кіровоградської, Чернівецької  та Дніпропетровської областей.

В Харкові відео-діалог проходив в приміщенні  ГУ Міндоходів у Харківській області. У зустрічі взяли участь близько 60 представників громадськості та підприємницького середовища, а також керівники регіонального управління Міндоходів та районних ДПІ.

Презентував концепцію створення Служби перший заступник Голови Державної фіскальної служби Володимир Хоменко.

Виступаючи перед присутніми, керманич зазначив, що дуже важливо щоб у процесі «законодавчої побудови» нового відомства брали активну участь представники громадськості та бізнесу.

 «Насамперед ми хочемо почути позицію малого і середнього бізнесу щодо створення Служби фінансових розслідувань. Ми дослухаємося до усіх думок, врахуємо будь-які раціональні зауваження і пропозиції», - заявив Володимир Хоменко.

Посадовець детально розповів про пріоритетні напрямки роботи майбутнього відомства, боротьбу з тіньовою економікою та корупцією.

Перший заступник Голови ДФС також підкреслив, що працюватимуть у Службі лише чесні та сумлінні фахівці. За його словами, кандидати проходитимуть жорсткий відбір. Одним із етапів конкурсу для майбутніх співробітників може стати проходження тесту на детекторі брехні.

Під час заходу громадськість та бізнес-спільнота Харківського регіону мали нагоду висловити зауваження і пропозиції щодо становлення та майбутньої діяльності СФР.

Зокрема, присутніх цікавили питання щодо пріоритетних принципів роботи Служби, витрат на її створення та утримання. Крім того, учасники заходу підіймали тему майже необмежених повноважень Служби. Громадськість хвилювала можливість із-за цього збільшення фактів прояву корупції.

Як запевнив Володимир Хоменко, ці питання знаходяться на його особистому контролі і він зробить усе можливе, щоб не допустити виникнення в новій Службі корупційних діянь.

«Подібні обговорення вкрай необхідні. Адже лише завдяки конструктивному спілкуванню та врахуванню пропозицій усіх зацікавлених сторін можна створити оптимальну концепцію нової універсальної Служби», - відзначив в.о. начальника ГУ Міндоходів у Харківській області Валентин Фесюнін та підкреслив, що він завжди відкритий для діалогу та обміну пропозиціями та зауваженнями.  

Керівник відомства  також відзначив, що буде надавати усіляку підтримку  сумлінним представникам підприємницької спільноти регіону та забезпечувати належні умови для ведення бізнесу, адже це сприятиме спільному завданню – наповненню бюджетів.

Слід зазначити, що впродовж наступного тижня подібні зустрічі пройдуть у Києві та Чернігові. Під час цих заходів свою позицію озвучать представники бізнесу з північних та центральних регіонів України.

 

Web-адреса: kuprayrada.gov.ua/news/id/6274 | Переглядів: 115Дата публікації: 08:06 18.08.2014