Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняКуп’янська ОДПІ інформує
Куп’янська ОДПІ інформує

Поділитися новиною:

Куп’янська ОДПІ інформує

Куп’янська ОДПІ інформує

Оперативники Міндоходів Харківщини виявили фальсифіковану горілку

Працівники оперативно-слідчих підрозділів ГУ Міндоходів у Харківській області виявили факт незаконного зберігання лікеро-горілчаних виробів на одному зі складів міста. Горілка, яка потрапила зі складу  у продаж,  мало не позбавила людину життя.

Про це розповідає виконуючий обов’язки начальника оперативного управління ГУ Міндоходів у Харківській області Дмитро Резніченко.

41-річна мешканка Харкова придбала в одному з кафе міста горілку. Однак, у той же день жінка потрапила до лікарні. Діагноз – отруєння сурогатами алкоголю.

По даному факту заведено кримінальне провадження за ознаками злочину, передбачених ч.3 ст.204 КК України, у ході якого працівники податкової міліції перевірили канали, з яких дана горілка потрапляла до роздрібної торгівельної мережі. Так оперативники виявили склад, де зберігалися тисячі пляшок алкогольних напоїв. Коньяк, настоянки, вино, горілка – усе це транспортувалося та в подальшому продавалося харків’янам.

Завідував цією алкогольною отрутою 26-річний харків’янин. У чоловіка не було жодних документів, які б дозволяли йому вести свій «бізнес»: ані державної реєстрації як суб’єкта підприємницької діяльності, ані ліцензії на право здійснення торгівлі підакцизними товарами.

У ході оперативних дій співробітники оперативного управління встановили, що «підприємець» діяв не сам. Виконуючи обв’язки комірника, він «прийняв» до свого «бізнесу» одного водія та  експедитора, який вирішував організаційні питання по збуту алкоголю. Так вони розповсюджували свій товар у кафе, магазинах та інших роздрібних торгівельних об’єктах.

«В ході обшуку були вилучені алкогольні напої  у кількості більше 19 тисяч пляшок на загальну суму 969 тис. грн. та рідина з характерним запахом спирту у баклажках ємкістю 5 л. у кількості 299 штук на загальну суму 52 тис. грн.,- зазначає Дмитро Резніченко, - усього ж з даного складу вилучено товару на загальну суму в 1 млн. 21 тис. грн.»

На  теперішній час встановлюються особи, які причетні до скоєння злочину, канали постачання даної лікеро-горільчаної продукції та походження фальсифікату.

Оперативне управління

ГУ Міндоходів у Харківській області

Дізнайся більше про свого бізнес-партнера

На головній сторінці офіційного веб-порталу Міндоходів (www.minrd.gov.ua) функціонує сервіс «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера».

Зокрема, для перевірки надійності ділового партнера достатньо знати його код ЄДРПОУ або його назву.

З цим та іншими роз’ясненнями можна ознайомитися у загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі (головна сторінка веб-порталу Міндоходів, сервіс «Інформаційно-довідковий ресурс», дане роз’яснення у категорії 139.04).

Також повідомляємо, що з  11.07.2014 оновлення інформації на сайті щодо наявності заборгованості відбувається щоденно, крім вихідних та святкових днів, після проведення розрахунків зведених показників в центральній базі даних за результатами попереднього банківського дня.

Крім того,  можливо перевірити статус перебування того чи іншого платника податків на обліку. Особливість сервісу полягає в тому, що дізнавшись про фактичний стан розрахунків платника податків з бюджетом, суб'єкт господарювання отримує можливість обміркувати доцільність співпраці з таким партнером по бізнесу.

Користуючись сервісом «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера», сумлінний платник може визначити так зване підприємство - «партизана», та уникнути співпраці з ним.

ГУ Міндоходів у Харківській області

 

Web-адреса: kuprayrada.gov.ua/news/id/6247 | Переглядів: 120Дата публікації: 15:21 01.08.2014