Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняКуп’янська ОДПІ інформує

Поділитися новиною:

Куп’янська ОДПІ інформує

Куп’янська ОДПІ інформує

Винахідливий підприємець проконвертував 180 млн. грн.

У ході проведення оперативно-розшукових заходів співробітники податкової міліції виявили у Харкові крупний «конвертаційний» центр, організатори якого за два роки діяльності створили 29 фіктивних підприємств. З їх допомогою кошти конвертувалися для харківських, київських та дніпропетровських підприємств.

Про це повідомив виконуючий обов’язки начальника оперативного управління ГУ Міндоходів у Харківській області Дмитро Резніченко.

Головував даний бізнес 38-річний мешканець Харкова. Взявши у посібники трьох чоловік, він зміг налагодити чітку систему переводу грошових коштів з безготівкої форми у реально існуючі гроші. Так, одна людина реєструвала фіктивні підприємства, вела перемовини з посадовими особами підприємств-контрагентів, передавала кошти та документи, знімала гроші з розрахункових рахунків. Другий «помічник» перевозив усю документацію та готівку клієнтам конвертаційного центру. За вдале проведення усіх операцій відповідав бухгалтер.

Встановлено, що продовж 2013-2014 років через дану «фірму» було проконвертовано близько 180 млн. грн. Через це Державний бюджет України не отримав близько 30 млн. грн.

Співробітники податкової міліції в ході проведення оперативно-розшукових заходів та негласних слідчо-розшукових дій задокументували неодноразові факти, коли реальні підприємства розраховувалися за фіктивні безтоварні угоди. Усі кошти за «липові» послуги надходили на поточні рахунки фіктивних підприємств, що входили до складу «конвертаційного» центру. В подальшому зазначені кошти перераховувались на рахунки підприємств, які надавали готівку, або знімались готівкою через каси банківських установ.

Завдяки налагодженій взаємодії оперативно-слідчих підрозділів працівники податкової міліції затримали причетних до діяльності «конвертаційного» центру осіб та провели обшук офісних приміщень, житла та транспорту зловмисників.

«Під час проведення обшуків було виявлено та вилучено понад 4,5 млн. грн., 30 печаток фіктивних підприємств, чорнові записи, чекові книжки, документація центру та усю техніку, за допомогою за допомогою якої проводилися фінансові махінації, - зазначив Дмитро Резніченко. - Усе це буде використано у якості речових доказів».

Дане правопорушення внесено до єдиного реєстру судових розслідувань за ознаками злочину, передбачених ч.3 ст. 212 та ч.2 ст. 205 Кримінального кодексу України.

 

Все для фронту – все для перемоги!

Фахівці ГУ Міндоходів у Харківській області вручили лікарям Військово-медично клінічного центру Північного регіону необхідні медичні засоби.

З ініціативою допомогти ескулапам, які оперують та лікують бійців-учасників Антитерористичної операції, виступила  очільник регіонального управління Міндоходів Світлана Пажина. 

Пропозицію керівника підтримали всі співробітники відомства разом з головою обласної ради профспілки Людмилою Понеділок.

У короткочасний термін було організовано та закуплено стерільні одноразові покриття, медичні халати, головні убори.

«Зараз кожен свідомий громадянин працює на перемогу. Наше відомство не стоїть осторонь. Ми вирішили допомогти лікарям Військово-медично клінічного центру Північного регіону – людям, від праці яких залежить життя наших солдат-героїв», - зазначила Світлана Пажина.

«Я мешкаю неподалік від військового шпиталю. Кожного дня у вікно своєї квартири я бачу як до нього під’їжджають «швидкі» - везуть поранених. Серце болить, за наших молодих хлопців.  Хочеться, щоб всі солдати повернулися до своїх матерів та родин. А це, іноді, залежить саме від лікарів. Нехай у наших медиків вистачить сил та мужності  рятувати поранених», -  розповіла  Людмила Понеділок.

Як запевнили в ГУ Міндоходів у Харківській області шляхетні вчинки  на цьому не закінчилися. Фахівці відомства  й надалі будуть проводитися благодійні акції та заходи.

 

Ігор Білоус: Відкритість – це запорука нашого успіху у боротьбі з корупцією та у реформуванні ДФСУ

«Відкритість – це запорука нашого успіху у боротьбі з корупцією та у реформуванні ДФСУ. Лише відвертий та постійний діалог між нами та суспільством, і бізнесом зокрема, має продемонструвати серйозність наших намірів», - зазначив Голова Державної фіскальної служби Ігор Білоус на своїх власних сторінках Facebook та Twitter.

Говорячи про нинішню організацію роботи у ДФСУ, Ігор Білоус зазначив: «Сьогодні успішний розвиток можливий лише тоді, коли суспільство не просто розуміє, що саме робить влада, але й бере безпосередню участь у розробці та ухваленні важливих для країни рішень. Простір соціальних мереж дозволяє встановити подібну комунікацію й зробити її максимально ефективною та динамічною».

 

Харківські водні ресурси принесли до бюджетів 10,6 млн. гривень

"За перше півріччя 2014 року, платники збору за спеціальне використання води спрямували до зведеного бюджету 10,6 млн. грн., у тому числі до місцевого бюджету надійшло 5,3 млн. гривень", - зазначила в. о. начальника ГУ Міндоходів у Харківській області Світлана Пажина.

Фахівці управління оподаткування та контролю об’єктів і операцій ГУ Міндоходів у Харківській області зазначають, що з початку липня суб’єкти господарювання сплатили до зведеного бюджету 362,0 тис. грн. за користування водними надрами Харківщини.

Наразі визначальними платниками збору за спеціальне використання водних ресурсів залишається ПАТ «Сан Інбев Україна», Зміївська теплова електрична станція ПАТ «Центренерго» та ТОВ «Завод Березівські мінеральні води», які забезпечують до 44% загальних надходжень збору в Харьківській області.

Нагадаємо, що відповідно до норм Податкового кодексу, плата за воду в Україні стягується за використання поверхневих та підземних вод, за користування водами для потреб енергетики та водного транспорту.

Контрабандні оселедці «не доплили» до Слобожанщини

Як розповів в. о. начальника Харківської митниці Міндоходів Сергій Ралік, напередодні, на митному пропуску «Козача Лопань» виявили жіночку – любительницю риби.

Так, під час проведення митного контролю на електропоїзду «Наумівка-Харків» громадянка України намагалась ввезти до Харкова 8,6 кілограмів консервів «Атлантическая натуральная сельдь» російського виробництва.

За словами працівників митниці, під час усного та письмового декларування жінка запевнила, що переміщує лише особисті речі та грошові кошти в сумі 10 гривень і ніяких товарів, які заборонені чи обмежені до ввозу або які підлягають обов`язковому декларуванню вона немає.

При детальному огляді слова «мандрівниці» не підтвердились. У сумці жінки поряд з особистими речами були виявлені рибні консерви у кількості 32 жерстяних банок. Господарка сумки визнала консерви своїми та пояснила, що переміщувала їх через митний кордон України для власного споживання.

Консерви, за словами Сергія Раліка, всі вилучені та передані на зберігання до складу митниці.

 

1 серпня 2014 року у Державній фіскальній службі відбудеться засідання ІІІ Антикорупційного форуму

1 серпня 2014 року у Державній фіскальній службі відбудеться засідання ІІІ Антикорупційного форуму, ініційованого Головою Служби безпеки України В. Наливайченком при координації Урядового уповноваженого з питань антикорупційної політики Кабінету Міністрів України Т. Чорновол.

У рамках заходу планується розглянути актуальні питання впровадження ефективної системи протидії корупції в контролюючих органах та важелі впливу громадськості на заходи щодо боротьби із корупцією в органах ДФС.

Початок заходу: о 10 год. 00 хв.

Місце проведення заходу: Державна фіскальна служба України, м. Київ, Львівська пл., 6, кімн. 515.

Захід буде проводитись у режимі відеоконферецзв’язку з головними управліннями ДФС в областях, м. Києві.

У м. Харків відеозв’язок організовано в приміщенні ГУ Міндоходів у Харківській області за адресою: м. Харків, вул. Пушкінська, 46.

З метою взяття участі у заході пропонуємо представникам громадськості та бізнесу Харківського регіону у термін  до 17 год. 00 хв. 30 липня 2014 року зареєструватись за телефонами: (057) 702-86-37 або (057) 705-28-72.

 

Ліквідувавши «податкові ями» , податківці зібрали більше 5,4 млрд. грн. податків та зборів

За січень - червень 2014 року по Головному управлінню Міндоходів у Харківській області забезпечено збір понад 5,4 млрд. грн. платежів до бюджетів усіх рівнів. Це на 496,5млн. грн. (на 10,1%) більше ніж за перше півріччя минулого року. Додатково до державної скарбниці надійшло 198,9 млн. гривень.

Зокрема, до Державного бюджету за 6 місяців сплачено 3,15 млрд. гривень податків та зборів. В той же час місцеві бюджети отримали -  2,28 млрд. грн.

Слід зазначити, що позитивна динаміка спостерігається впродовж всіх шести місяців поточного року.

Так у червні  2014 року забезпечено збір 970,0 млн. грн. платежів до бюджетів усіх рівнів, що на 174,7 млн. грн. (на 22%) більше ніж за червень минулого року. При цьому, до місцевого бюджету надійшло 395,0 млн. грн., що на 5,6 % або на 20,9 млн. грн. більше надходжень минулорічного показника.

За словами в.о. начальника ГУ Міндоходів у Харківській області Світлани Пажиної, досягнення таких вагомих показників стало можливим завдяки активізації роботи щодо виявлення та припинення діяльності так званих «податкових ям».

«Сьогодні ми ведемо непримириму боротьбу з «майданчиками» та «податковими ямами». Адже ці негативні явища нашого суспільства заважають перебудові економіки нашої країни та побудові нових цивілізованих взаємовідносин. Тіньового сектору економіки не повинно бути.», - зазначила Світлана Пажина.

Посадовець також підкреслила, що суб’єктів господарювання, які сумлінно сплачують податки, податківці будуть й надалі турбувати якомого-менше.

 

30 липня – останній день сплати одинадцяти платежів

ГУ Міндоходів у Харківській області нагадує, що вже завтра – 30 липня спливає термін сплати цілої низки платежів до бюджету:

- податку на додану вартість за червень 2014 року;

- акцизного податку за червень 2014 року;

- збору за розвиток виноградарства, садівництва та хмелярства за червень 2014 року;

- авансового внеску з податку на прибуток підприємств за червень 2014 року;

- остаточної суми за червень з урахуванням фактично сплачених авансових платежів з рентної плати за:

  • транзитне транспортування трубопроводами природного газу територією України;
  • транспортування нафти і нафтопродуктів магістральними нафтопроводами та нафтопродуктоводами територією України;
  • транзитне транспортування трубопроводами аміаку територією України;

- збору за користування надрами при видобуванні вуглеводневої сировини за червень 2014 року;

- збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на електричну та теплову енергію, крім електроенергії, виробленої кваліфікованими когенераційними установками за червень 2014 року;

- збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на природний газ для споживачів усіх форм власності за червень 2014 року;

- збору за користування радіочастотним ресурсом України за червень 2014 року;

- податкових зобов’язань з фіксованого сільськогосподарського податку за червень 2014 року;

- земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності (крім громадян) за червень 2014 року.

Шановні платники податків! Від сплати податків і зборів у повному обсязі залежить стабільне наповнення бюджетів всіх рівнів, необхідне для виплати пенсій, стипендій, заробітних плат працівникам бюджетних організацій, фінансування соціальних виплат, а також функціонування всієї інфраструктури.

Вдячні Вам за сумлінне виконання конституційного обов`язку та своєчасне перерахування податків, зборів і платежів до бюджету.

Web-адреса: kuprayrada.gov.ua/news/id/6246 | Переглядів: 89Дата публікації: 15:10 01.08.2014