Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняЗасідання ХLІV сесії районної ради VI скликання
Засідання ХLІV сесії районної ради VI скликання

Поділитися новиною:

Засідання ХLІV сесії районної ради VI скликання

16 липня 2014 року відбулося засідання ХLІV сесії Куп’янської районної ради VI скликання

16 липня 2014 року відбулося засідання ХLІV сесії Куп’янської районної ради VI скликання. У засіданні взяли участь 22 депутатb районної ради, голова Куп’янської райдержадміністрації Микола Ситник, прокурор Куп’янської міжрайонної прокуратури Андрій Павлюченко, начальники відділів і управлінь райдержадміністрації, сільські голови.

Головуюча на сесії  Чернова С. П. –  голова районної ради.

На сесії були розглянуті такі питання:

1. Про розгляд Подання Куп’янського міжрайонного прокурора про усунення порушень вимог законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про охорону навколишнього природного середовища причин цих порушень та умов, що їм сприяють в діяльності Куп’янської районної ради.

2. Про хід виконання Комплексної програми охорони навколишнього природного середовища Куп’янського району на 2007-2011 рр. та на подальшу перспективу до 2020 р.

3. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І півріччя 2014 року.

4. Про внесення змін до рішення районної ради від 31 січня 2014 року №415-VІ «Про районний бюджет на 2014 рік» та додатків до нього (зі змінами).

5. Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Куп’янського району на 2014 рік.

6. Про затвердження Програми правової освіти населення в Куп’янському районі Харківської області на 2014-2017 роки.

7. Про внесення змін до складу районної комісії з питань поновлення прав реабілітованих.

8. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що знаходяться у власності громадянина Гонтар Г.Д. на території Просянської сільської ради.

9. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що знаходяться у власності громадянки Завізьон Р.А. на території Просянської сільської ради.

10. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що знаходяться в користуванні громадянина Кашуби В.Ф. на території Сеньківської сільської ради.

11. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що надані для оформлення права оренди громадянину Конченко Є.К. на території Петропавлівської сільської ради.

12. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що знаходяться у власності громадянина Левченко Л.С. на території Кіндрашівської сільської ради.

13. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що знаходяться у власності громадянина Панченко О.А. на території Курилівської сільської ради.

14. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що знаходяться у власності громадянина Погребняк В.Я. на території Кіндрашівської сільської ради.

15. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що знаходяться у власності громадянки Погребнякової Г.А. на території Смородьківської сільської ради.

16. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надана для оформлення права оренди ТОВ АВ «Полістар» на території Нечволодівської сільської ради.

Web-адреса: kuprayrada.gov.ua/news/id/6224 | Переглядів: 98Дата публікації: 17:31 20.07.2014