Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняКуп’янська ОДПІ інформує
Куп’янська ОДПІ інформує

Поділитися новиною:

Куп’янська ОДПІ інформує

З нагоди Дня журналіста України фахівці Куп`янської ОДПІ ГУ Міндоходів у Харківській області відзначили представників місцевих ЗМІ з професійним святом

За активну інформаційну    підтримку,  сприяння у формуванні і підвищенні  податкової культури платників  податків журналісти та керівники таких відомих і шанованих засобів масової інформації, як, «Куп`янська ТРК», радіостанція «Классное радио» і газет «Десятка + », «Франт» та «Куп`янчанка» отримали почесні грамоти і подарунки.

Саме завдяки оперативному інформуванню про роботу органів Міндоходів зменшуються конфліктні ситуації, досягаються партнерські взаємовіоносини і, як наслідок, на добровільній основі забезпечуються надходження до бюджету податків і зборів.

Наостанку, за доброю традицією, журналісти та міндоходівці зробили спільне фото на згадку про свято. В свою чергу, журналісти щиро дякували посадовцям за виявлену їм повагу.

Щиро бажаємо, щоб професійна справа завжди приносила усім журналістам лише радість та задоволення. Гарних вам тиражів, високих рейтингів, нових перемог, успіху, розуміння, підтримки і визнання читачів, телеглядачів та радіослухачів!

Web-адреса: kuprayrada.gov.ua/news/id/6148 | Переглядів: 77Дата публікації: 08:21 10.06.2014