Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняКуп’янське міськрайонне управління юстиції інформує

Поділитися новиною:

Куп’янське міськрайонне управління юстиції інформує

Памятка щодо порядку реалізації арештованого майна шляхом проведення електронних торгів

Міністерством юстиції України видано наказ від16.04.2014 № 656/5 «Про проведення експерименту із запровадженням порядку реалізації арештованого майна шляхом проведення електронних торгів», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 16.04.2014 за № 427/25204, яким регламентовано порядок проведення електронних торгів.

Згідно з цим наказом, експеримент стартував у чотирьох областях 1 травня цього року. Пілотним проектом визначені Вінницька, Дніпропетровська, Львівська області та місто Київ.

Система електронних торгів функціонує лише близько трьох тижнів, а охочих ознайомитись з нововведеннями вже назбиралось понад 90 тисяч користувачів мережі Інтернет. Кількість зареєстрованих осіб постійно зростає. 

Кожен учасник Системи електронних торгів може на власні очі побачити бажаний лот. Для цього треба звернутися за телефоном call-центру ДП «Інформ’юст», який вказаний на сайті: 0 (800) 505 003.

Вже зараз серед лотів, виставлених в базі Системи електронних торгів можна знайти об’єкти нерухомого майна, як то квартири та будинки. Також у базу внесена інформація про інше майно, виставлене на продаж: легкові автомобілі, сільгосптехніка, меблі, побутова техніка тощо.

Для зручності відвідувачів веб-сайту, у розділі «Допомога» розміщена детальна інструкція користування Системою: від загального регламенту проведення електронних торгів до покрокового порядку реєстрації на сайті. Окрім цього, ця інформація розміщена на стенді, який знаходиться у відділі державної виконавчої служби Куп»янського МРУЮ за адресою м.Куп»янськ, пров.Куп»янський, 4, 1 поверх, де Ви маєте можливість ознайомитися із нею.

База Системи захищена за останніми технічними нормативами. Учасники аукціонів зможуть створити власний кабінет і слідкувати за ходом торгів, а також за наповненням бази новими лотами в он-лайн режимі. Доступ до Системи державних виконавців обмежуватиметься виключно можливістю вносити інформацію про нові лоти.

Інформація про лоти постійно оновлюється і доповнюється, відповідно до опрацьованих документів і нових даних.

Веб- сайт Системи електронних торгів арештованим майном знаходиться за посиланням: http://torgi.minjust.gov.ua/.

Web-адреса: kuprayrada.gov.ua/news/id/6125 | Переглядів: 80Дата публікації: 08:45 30.05.2014