Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняЗасідання ХLІІІ сесії районної ради VI скликання

Поділитися новиною:

Засідання ХLІІІ сесії районної ради VI скликання

28 травня 2014 року відбулося засідання ХLІІІ сесії Куп’янської районної ради VI скликання

28 травня 2014 року відбулося засідання ХLІІІ сесії Куп’янської районної ради VI скликання. У засіданні взяли участь 20 депутатів районної ради, голова Куп’янської райдержадміністрації Микола Ситник, заступники голови районної державної адміністрації, начальники відділів і управлінь райдержадміністрації, сільські голови.

Головуюча на сесії  Жукова С.Б. –  заступник голови районної ради.

На сесії були розглянуті такі питання:

1. Про внесення змін до рішення районної ради від 31 січня 2014 року №415-VІ «Про районний бюджет на 2014 рік» та додатків до нього (зі змінами).

2. Про надання міжбюджетного трансферту з бюджету  Куп’янського району до бюджету міста Куп’янськ на виконання делегованих повноважень по медичному обслуговуванню населення району.

3. Про надання згоди на закріплення котельні відділу освіти райдержадміністрації на праві господарського відання за Харківським обласним комунальним підприємством «Дирекція розвитку інфраструктури території».

4. Про прийняття майна із спільної власності територіальних громад  сіл, селищ, міст Харківської області у спільну власність територіальних громад сіл, селищ Куп’янського району.

5. Про встановлення вартості харчування дітей в закладах відпочинку Куп’янського району у 2014 році.

6. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності громадянки Гуслістої Л.О. на території Курилівської сільської ради.

7. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності громадянина Коваленка О.О. на території Курилівської сільської ради.

Web-адреса: kuprayrada.gov.ua/news/id/6123 | Переглядів: 60Дата публікації: 10:25 29.05.2014