Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняЗВЕРНЕННЯ зібрання адміністративно-господарських активів м. Куп’янська та Куп’янського району

Поділитися новиною:

ЗВЕРНЕННЯ зібрання адміністративно-господарських активів м. Куп’янська та Куп’янського району

6 травня у районному Будинку культури відбулися спільні збори адміністративно-господарських активів м. Куп’янська та Куп’янського району, на яких одноголосно було прийнято Звернення до куп’янчан:

Шановні жителі Куп’янщини!

Ситуація в країні стає все більш напруженою. Є сили як усередині країни, так і за її межами, які готові розпалити громадянське протистояння і занурити країну в безодню братовбивчої війни. Але чи згодні ми допустити, щоб на Куп'янській землі пролилася кров, щоб гинули наші батьки і діти?

Упевнені — ніхто з жителів Куп’янщини не бажає цього страшного дня.

Принципи демократії передбачають свободу волевиявлення громадян. Більш того, згідно з Конституцією України, саме її народ є носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в країні. Значить, від нашої з вами громадянської позиції, від нашої готовності відповідати викликам часу, зберігати далекоглядний державний підхід до повсякденних і навіть побутових рішень, залежить майбутнє української держави.

Головним мотивом усіх дій, вчинків і прагнень сьогодні має стати громадянська єдність. Хоча українці по-різному бачать майбутнє своєї країни, але мета у всіх тільки одна — гідне життя для нас і наших дітей. Принцип толерантності, поваги до думки іншої людини дозволять куп'янчанам формувати і вирішувати спільні завдання, а не руйнувати налагоджені десятиліттями життєві підвалини. І абсолютно неприйнятно, керуючись політичними чи ідеологічними амбіціями, підштовхувати людей на провокації, організовувати подібні акції, руйнувати мирний порядок повсякденного життя.

Сьогодні як ніколи складно підтримувати елементарне життєзабезпечення територіальних громад — годувати в школі дітей, подавати воду в багатоповерхові будинки і хоч якось стежити за дорогами. А вже своєчасно провести сільськогосподарські роботи і відновити економіку в умовах громадянського протистояння буде в принципі неможливо. Тому здоровий прагматизм і осмислена суспільна рівновага зараз стають головними чинниками стабілізації ситуації у країні. Конституція України гарантує, що «право визначати і змінювати конституційний лад в Україні належить виключно народові».

Без сумніву — куп’янчанам вистачить сил і здорового глузду скористатися своїм правом, якщо це буде потрібно.

Напередодні свята 9 Травня згадаймо подвиг наших батьків і дідів, які ціною нелюдських зусиль і мільйонів життів відстояли нашу країну, наше майбутнє і звільнили світ від фашистського рабства. Настав і наш час захистити громадські та духовні цінності, без яких неможливе життя українця — свобода, мир, рівність. Захистити своєю мирною єдністю, патріотизмом самого високого рівня, раціонально і виважено закладаючи новий фундамент нашого спільного майбутнього.

Упевнені — наша сила тільки в нашій єдності!

 

За дорученням зібрання:

Голова Куп’янської районної
державної адміністрації
М. Ситник

 

Голова Куп’янської
районної ради
С. Чернова

Куп’янський міський голова
В. Демченко

 

 

Секретар Куп’янської міської ради
Ю. Мартинов

 

 

Web-адреса: kuprayrada.gov.ua/news/id/6097 | Переглядів: 57Дата публікації: 11:14 08.05.2014