Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняЗустріч з губернатором
Зустріч з губернатором

Поділитися новиною:

Зустріч з губернатором

4 травня відбулася зустріч голови Харківської обласної державної адміністрації Ігоря Балути з активом Куп'янського району

4 травня відбулася зустріч голови Харківської обласної державної адміністрації Ігоря Балути з активом Куп'янського району за участі голови районної ради Сніжани Чернової, голови райдержадміністрації Миколи Ситника, депутатів районної ради, сільських голів, керівників фермерських господарств. У зборах також взяли участь представники правоохоронних органів.

Ігор Балута розповів про суспільно-політичну ситуацію в Харківській області, а також про те, які заходи вживаються в регіоні для того, щоб не допустити конфліктів, подібних тим, що відбуваються в Луганській, Донецькій, а також Одеській областях.

У свою чергу, голова райдержадміністрації Микола Ситник поінформував главу області про те, що зроблено для стабілізації суспільно-політичної ситуації та забезпечення нормальної життєдіяльності краю. «Разом з міською владою створено районний штаб самооборони, ведеться активна робота з інформування населення про його діяльність», - повідомив він. Голова РДА наголосив, що ситуація в Куп'янську та Куп'янському районі на сьогоднішній день знаходиться під контролем.

Микола Ситник також запевнив, що жителі Куп'янщини виступають за єдину та унітарну Україну. «Ми не дозволимо, щоб було порушено мирний простір на нашій території», - зазначив він.

Web-адреса: kuprayrada.gov.ua/news/id/6096 | Переглядів: 58Дата публікації: 10:12 07.05.2014