Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняЗасідання ХLІ сесії районної ради VI скликання
Засідання ХLІ сесії районної ради VI скликання

Поділитися новиною:

Засідання ХLІ сесії районної ради VI скликання

25 квітня 2014 року відбулося засідання ХLІ сесії Куп’янської районної ради VI скликання

25 квітня 2014 року відбулося засідання ХLІ сесії Куп’янської районної ради VI скликання. У засіданні взяли участь 30 депутатів районної ради, заступники голови районної державної адміністрації, начальники відділів і управлінь райдержадміністрації, сільські голови.

Головуюча на сесії  Чернова С.П. –  голова районної ради.

На сесії були розглянуті такі питання:

1. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І квартал 2014 року.

2. Про внесення змін до рішення районної ради від 31 січня 2014 року №415-VІ «Про районний бюджет на 2014 рік» та додатків до нього (зі змінами).

3. Про надання матеріальної допомоги особам, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС.

4. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності громадянина Водолазького О.А. на території Петропавлівської сільської ради.

5. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що знаходяться у власності громадянина Пікалова М.А. на території Просянської сільської ради.

6. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки № 2-99, що перебуває у власності громадянина Ієвлєва В.В. на території Кіндрашівської сільської ради.

7. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки № 187, що перебуває у власності громадянина Ієвлєва В.В. на території Кіндрашівської сільської ради.

8. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки № 3-436, що перебуває у власності громадянина Ієвлєва В.В. на території Кіндрашівської сільської ради.

9. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надана для оформлення права оренди ТОВ «СП «Ягідне» по вул. 1-го Травня, буд. 9-б с. Ягідне на території Ягідненської сільської ради (Господарський двір № 1).

10. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надана для оформлення права оренди ТОВ «СП «Ягідне» по вул. 1-го Травня, буд. 9-б с. Ягідне на території Ягідненської сільської ради (Господарський двір № 2).

11. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надана для оформлення права оренди ТОВ «СП «Ягідне» по вул. 1-го Травня, буд. 9-б с. Ягідне на території Ягідненської сільської ради (Господарський двір № 3).

12. Про звернення депутатів Куп’янської районної ради VI скликання.

Web-адреса: kuprayrada.gov.ua/news/id/6091 | Переглядів: 72Дата публікації: 16:10 30.04.2014