Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняКурилівська сільська рада повідомляє

Поділитися новиною:

Курилівська сільська рада повідомляє

Повідомлення про планування діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Курилівською сільською радою Куп’янського району Харківської області на 2014 рік станом на 15 грудня 2013 року

На виконання вимог статті 7 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» щодо планування діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2014 рік Курилівська сільська рада  повідомляє, що станом на 15 грудня 2013 року прийняття регуляторних актів Курилівською сільською радою в 2014 році не планується.

У разі виникнення необхідності прийняття регуляторних актів зміни до плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2014 рік будуть оприлюднені в газеті  «Вісник Куп’янщини» та на офіційному веб-сайті Куп’янської районної ради (www.rayrada. kupyansk.info) не пізніше десяти робочих днів з дня початку підготовки проекту регуляторного акту.

З В І Т сільського голови  про здійснення державної регуляторної політики на території Курилівської сільської ради Куп’янського району Харківської області за 2013 рік можна переглянути тут: http://www.rayrada.kupyansk.info/infotree/page/6314?

 

 

                Курилівський сільський голова                            В.В. Серпокрил

Web-адреса: kuprayrada.gov.ua/news/id/6082 | Переглядів: 73Дата публікації: 17:01 28.03.2014