Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняЗасідання ХL сесії районної ради VI скликання
Засідання ХL сесії районної ради VI скликання

Поділитися новиною:

Засідання ХL сесії районної ради VI скликання

19 березня 2014 року відбулося засідання ХL сесії Куп’янської районної ради VI скликання

19 березня 2014 року відбулося засідання ХL сесії Куп’янської районної ради VI скликання.
У засіданні взяли участь 28 депутатів районної ради, заступники голови районної державної адміністрації, начальники відділів і управлінь райдержадміністрації.

Головуючий на сесії  Чернова С.П. –  голова районної ради.

На сесії були розглянуті такі питання:

1. Про внесення змін до рішення районної ради від 31 січня 2014 року №415-VІ «Про районний бюджет на 2014 рік» та додатків до нього (зі змінами).

2. Про затвердження Програми розвитку культури і туризму Куп'янського району на 2014-2018 роки.

3. Про внесення змін до рішення ХХХІХ сесії Куп’янської районної ради VІ скликання від 19 лютого 2014 року № 437-VІ «Про затвердження Програми економічного та соціального розвитку Куп’янського району на 2014 рік».

4. Про погодження передачі в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Куп’янського району.

5. Про внесення змін до рішення XIII сесії Куп'янської районної ради V скликання від 27 грудня 2007 року № 190-V “Про надання згоди на оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Куп'янського району”.

6. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності громадянки Бондаренко К.О. на території Просянської сільської ради.

7. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності громадянина Келепа А.Й. на території Просянської сільської ради.

8. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності громадянина Краснокутського М.А. на території Просянської сільської ради.

9. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності громадянина Кудієва О.Д. на території Просянської сільської ради.

10. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності громадянина Купіна І.Д. на території Просянської сільської ради.

11. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності громадянки Мандрик П.А. на території Просянської сільської ради.

12. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності громадянки Рубан Н.С. на території Просянської сільської ради.

13. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності громадянки Троценко К.К. на території Просянської сільської ради.

14. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності громадянки Тіщенко Л.О. на території Просянської сільської ради.

15. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності громадянки Єрещенко Г.А. на території Просянської сільської ради.

16. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що перебувають у власності громадянки Пастухової Е.М. на території Смородьківської сільської ради.

17. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що перебувають у власності громадянки Пастухової О.В. на території Смородьківської сільської ради.

18. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності громадянина Пастухова М.В. на території Смородьківської сільської ради.

19. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності громадянина Шарого В.І. на території Смородьківської сільської ради.

Web-адреса: kuprayrada.gov.ua/news/id/6077 | Переглядів: 63Дата публікації: 09:17 21.03.2014