Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняЗасідання ХХХІХ сесії районної ради VI скликання
Засідання ХХХІХ сесії районної ради VI скликання

Поділитися новиною:

Засідання ХХХІХ сесії районної ради VI скликання

19 лютого 2014 року відбулося засідання ХХХІХ сесії Куп’янської районної ради VI скликання

19 лютого 2014 року відбулося засідання ХХХІХ сесії Куп’янської районної ради VI скликання.
У засіданні взяли участь 23 депутати районної ради, голова Куп’янської райдержадміністрації, депутат Харківської обласної ради Геннадій Ківшар, заступники голови районної державної адміністрації, начальники відділів і управлінь райдержадміністрації, сільські голови.

Головуючий на сесії  Жукова С.Б. –  заступник голови районної ради.

На сесії були розглянуті такі питання:

1. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2013 рік.

2. Про внесення змін до рішення районної ради від 31 січня 2014 року №415-VІ «Про районний бюджет на 2014 рік» та додатків до нього.

3. Про затвердження Звіту про виконання Програми економічного і соціального розвитку Куп’янського району за 2013 рік.

4. Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Куп’янського району за 2014 рік.

5. Про затвердження «Програми діяльності комунального підприємства Куп’янської районної ради Харківської області «Куп’янський районний трудовий архів» на 2014 - 2016 роки».

6. Про погодження передачі в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Куп’янського району.

7. Про погодження передачі в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Куп’янського району Куп’янській районній дитячо-юнацькій спортивній школі.

8. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що перебувають у власності громадянина Борисенка О. В. на території Смородьківської сільської ради.

9. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності громадянина Воловика П. З. на території Просянської сільської ради.

10. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що перебувають у власності громадянки Котякохової Л. Т. на території Курилівської сільської ради.

11. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що перебувають у власності громадянина Лапая В. М. на території Курилівської сільської ради.

12. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що перебувають у власності громадянки Лебединської О. А. на території Смородьківської сільської ради.

Web-адреса: kuprayrada.gov.ua/news/id/6014 | Переглядів: 93Дата публікації: 16:36 19.02.2014