Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання25-а річниця виведення військ з Демократичної Республіки Афганістан
25-а  річниця виведення військ з Демократичної Республіки Афганістан

Поділитися новиною:

25-а річниця виведення військ з Демократичної Республіки Афганістан

14 лютого о 10 годині в районному Будинку культури відбулися урочистості, присвячені Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 25-ї річниці виведення військ з Демократичної Республіки Афганістан.

14 лютого о 10.00 годині в районному будинку культури відбулися  урочистості, присвячені Дню вшанування учасників бойових дій на території  інших держав та 25-ї  річниці виведення військ з Демократичної  Республіки Афганістан. На заході були присутні почесні гості: голова Куп’янської районної ради Сніжана Чернова, голова Куп`янської організації української спілки ветеранів Афганістану "Воїни-інтернаціоналісти" Євген Сухомлінов, голова Куп’янської районної організації "ВЕТЕРАН" Ніна Лебединська, які з промовою звернулись до присутніх у залі і нагородили грамотами і подяками учасників бойових дій на території інших держав.
Урочистості продовжив районний фестиваль патріотичної пісні «Живи і пам`ятай», який вже вшосте проводиться на Куп`янщині.
В фестивалі взяли участь талановиті аматори з сільських клубних закладів: Кіндрашівки, Колісниківки, Новоосиново, Курилівки, Петропавлівки, Сеньково, Моначинівки,
Глушківки, Кругляківки, районного та міського Будинків культури. 
Перед початком заходу в фойє районного будинку культури діяла тематична книжкова виставка "Сини, гідні своєї країни", підготовлена працівниками центральної районної бібліотеки. Міський краєзнавчий музей надав фото загиблих воїнів-інтернаціоналістів.
Також у цей день, о 13 годині біля пам`ятника воїнам-інтернаціоналістам відбувся мітинг. Зі словами шани та поваги до ветеранів-афганців звернулись: голова Куп`янської міської ради Володимир Демченко, перший заступник голови Куп`янської районної державної адміністрації, депутат Куп’янської районної ради Володимир Білозерський.
 
Web-адреса: kuprayrada.gov.ua/news/id/5989 | Переглядів: 112Дата публікації: 14:37 17.02.2014