Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняПершість Куп'янського району з зимової рибалки
Першість Куп\

Поділитися новиною:

Першість Куп'янського району з зимової рибалки

8 лютого 2014 року відбулись змагання з зимової рибалки у Купянському районі на Кубок голови районної державної адміністрації

Змаганнями з зимової рибалки в Купянському районі відкрилася Спартакіада району з видів спорту серед сільських рад, на Кубок голови районної державної адміністрації. Команди зібрались на мальовничій базі відпочинку СТОВ "Мрія" на березі Краснооскільського водосховища. В змаганнях взяли участь 32 учасника з 7 сільських рад району (Петропавлівська, Петрівська, Пристінська, Курилівська, Кругляківська, Глушківська, Кіндрашівська).

Змагання проходили в запеклій боротьбі, кожен намагався перемогти і отримати прекрасні призи і подарунки. В змаганнях брали участь особисто голова районної державної адміністрації, депутат Харківської обласної ради Геннадій Ківшар, голови Кругляківської та Петрівської сільських рад Володимир Заїка та Іван Стрельцов. Петропавлівський сільський голова Ольга Козирєва, яка до речі заявила на змагання дві команди, особисто на протязі всіх змагань підтримувала свої команди. Кожна виловлена риба супроводжувалася оплесками товаришів по команді та суперників. Всі отримали масу позитивних емоцій та заряд бадьорості.

Нагородження проводили депутати обласної ради, голова райдержадміністрації Геннадій Ківшар та Віктор Красовський.

Переможцями у командному заліку стала команда Кругляківської сільської ради, друге місце зайняла команда Кругляківської сільської ради-2, трете місце команда Пристінської сільської ради. В особистому заліку І місце зайняв Ковальов Юрій команда Кругляківської ради і отримав в подарунок рибацький бур, ІІ місце зайняв його односельчанин Матяш Сергій і був нагороджений ящиком рибака, ІІІ місце Ягоров Юрій який був нагороджений спортивним рюкзаком. Переможці та призери в командному заліку Спартакіади району були нагороджені грамотами та медалями. Після завершення змагань всіх чекала гаряча рибацька юшка, яку приготував головний суддя змагань Лебединський Володимир Григорович.

 

Web-адреса: kuprayrada.gov.ua/news/id/5957 | Переглядів: 81Дата публікації: 09:15 11.02.2014