Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняПристінська сільська рада інформує
Пристінська сільська рада інформує

Пристінська сільська рада інформує

Пристінська сільська рада інформує

Рішення Пристінської сільської ради "Про затвердження положення про порядок передачі квартир (будинків) у власність громадян на території Пристінської сільської ради" можна переглянути тут: http://www.rayrada.kupyansk.info/infotree/page/6103?

Рішення Пристінської сільської ради "Про затвердження Порядок присвоєння та зміни поштових адрес об’єктам нерухомого майна на території Пристінської сільської ради" можна переглянути тут: http://www.rayrada.kupyansk.info/infotree/page/6105?

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акту “Про внесення змін до рішення ХVІ сесії VІ скликання № 123-VІ від 04.05.2012 року “Про затвердження Положення про порядок сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки” можна переглянути тут: http://www.rayrada.kupyansk.info/infotree/page/6104?

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акту «Про затвердження положення про порядок передачі квартир (будинків) у власність громадян на території Пристінської сільської ради» можна переглянути тут: http://www.rayrada.kupyansk.info/infotree/page/6106?

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акту «Про затвердження Порядку присвоєння та зміни поштових адрес об’єктам нерухомого майна на території Пристінської сільської ради» можна переглянути тут: http://www.rayrada.kupyansk.info/infotree/page/6102?

 

 

Web-адреса: kuprayrada.gov.ua/news/id/5947 | Переглядів: 24Дата публікації: 11:12 10.02.2014