Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняПристінська сільська рада інформує
Пристінська сільська рада інформує

Поділитися новиною:

Пристінська сільська рада інформує

Пристінська сільська рада інформує

Рішення Пристінської сільської ради "Про затвердження положення про порядок передачі квартир (будинків) у власність громадян на території Пристінської сільської ради" можна переглянути тут: http://www.rayrada.kupyansk.info/infotree/page/6103?

Рішення Пристінської сільської ради "Про затвердження Порядок присвоєння та зміни поштових адрес об’єктам нерухомого майна на території Пристінської сільської ради" можна переглянути тут: http://www.rayrada.kupyansk.info/infotree/page/6105?

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акту “Про внесення змін до рішення ХVІ сесії VІ скликання № 123-VІ від 04.05.2012 року “Про затвердження Положення про порядок сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки” можна переглянути тут: http://www.rayrada.kupyansk.info/infotree/page/6104?

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акту «Про затвердження положення про порядок передачі квартир (будинків) у власність громадян на території Пристінської сільської ради» можна переглянути тут: http://www.rayrada.kupyansk.info/infotree/page/6106?

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акту «Про затвердження Порядку присвоєння та зміни поштових адрес об’єктам нерухомого майна на території Пристінської сільської ради» можна переглянути тут: http://www.rayrada.kupyansk.info/infotree/page/6102?

 

 

Web-адреса: kuprayrada.gov.ua/news/id/5947 | Переглядів: 90Дата публікації: 11:12 10.02.2014