Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняКислівська сільська рада інформує
Кислівська сільська рада інформує

Кислівська сільська рада інформує

ЗВІТ Кислівського сільського голови Куп’янського району Харківської області на ХХХХV сесії VI скликання 20 грудня 2013р.

На виконання ст.34 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11.09.2003 р. № 1160-ІV (далі – Закону)  при сільській раді створено організаційну систему його реалізації. Кислівською сільською радою  визначено відповідальну  особу та постійну депутатську комісію з питань реалізації регуляторної політики.

Згідно Методики щодо порядку підготовки, прийняття та відстеження регуляторних актів,  дії виконуються згідно вимог та процедур державної регуляторної політики: проекти регуляторних актів розглядаються на засіданні  постійної комісії з питань впровадження регуляторної політики,   оприлюднення регуляторних актів здійснюється шляхом публікації у ЗМІ та на офіційному сайті Куп’янської районної ради. Електронний реєстр діючих регуляторних актів розміщено та постійно оновлюється на офіційному сайті Куп’янської районної ради в розділі «Регуляторні акти». Таким чином, діяльність  Кислівської сільської ради та її виконавчого комітету направлена на вдосконалення правового регулювання господарських відносин, а також адміністративних відносин між регуляторними органами та суб’єктами господарювання, недопущення прийняття економічно недоцільних та неефективних регуляторних актів, зменшення втручання у діяльність суб'єктів господарювання, усунення перешкод для розвитку господарської діяльності. Протягом звітного періоду розробка проектів регуляторних актів здійснювалась згідно плану діяльності Кислівської сільської ради з підготовки проектів регуляторних актів та їх відстеження на 2013р.  Протягом поточного року прийнято 3 регуляторні акти, прийняття яких було заплановано на 2012 рік (процедуру було розпочато наприкінці 2012 року).

В результаті регуляторної діяльності протягом 2013 року сільською радою прийнято наступні регуляторні акти:

  1. Рішення Кислівської сільської ради від26 лютого 2013р.ХХХVI сесія VI скликання . «Про затвердження Порядку встановлення плати для батьків за перебування дітей у комунальному ДНЗ Кислівської сільської ради. Про встановлення плати за харчування дітей у ДНЗ(ясла-садок) «Сонечко»   Кислівської сільської ради на 2013р»

   2.Рішення  Кислівської сільської ради від 01липня 2013р. «Про встановлення ставок земельного податку  за землі населених пунктів Кислівської сільської ради,нормативна грошова оцінка яких проведена у 2012р.»

Web-адреса: kuprayrada.gov.ua/news/id/5839 | Переглядів: 24Дата публікації: 08:47 21.01.2014