Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняКислівська сільська рада інформує
Кислівська сільська рада інформує

Поділитися новиною:

Кислівська сільська рада інформує

ЗВІТ Кислівського сільського голови Куп’янського району Харківської області на ХХХХV сесії VI скликання 20 грудня 2013р.

На виконання ст.34 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11.09.2003 р. № 1160-ІV (далі – Закону)  при сільській раді створено організаційну систему його реалізації. Кислівською сільською радою  визначено відповідальну  особу та постійну депутатську комісію з питань реалізації регуляторної політики.

Згідно Методики щодо порядку підготовки, прийняття та відстеження регуляторних актів,  дії виконуються згідно вимог та процедур державної регуляторної політики: проекти регуляторних актів розглядаються на засіданні  постійної комісії з питань впровадження регуляторної політики,   оприлюднення регуляторних актів здійснюється шляхом публікації у ЗМІ та на офіційному сайті Куп’янської районної ради. Електронний реєстр діючих регуляторних актів розміщено та постійно оновлюється на офіційному сайті Куп’янської районної ради в розділі «Регуляторні акти». Таким чином, діяльність  Кислівської сільської ради та її виконавчого комітету направлена на вдосконалення правового регулювання господарських відносин, а також адміністративних відносин між регуляторними органами та суб’єктами господарювання, недопущення прийняття економічно недоцільних та неефективних регуляторних актів, зменшення втручання у діяльність суб'єктів господарювання, усунення перешкод для розвитку господарської діяльності. Протягом звітного періоду розробка проектів регуляторних актів здійснювалась згідно плану діяльності Кислівської сільської ради з підготовки проектів регуляторних актів та їх відстеження на 2013р.  Протягом поточного року прийнято 3 регуляторні акти, прийняття яких було заплановано на 2012 рік (процедуру було розпочато наприкінці 2012 року).

В результаті регуляторної діяльності протягом 2013 року сільською радою прийнято наступні регуляторні акти:

  1. Рішення Кислівської сільської ради від26 лютого 2013р.ХХХVI сесія VI скликання . «Про затвердження Порядку встановлення плати для батьків за перебування дітей у комунальному ДНЗ Кислівської сільської ради. Про встановлення плати за харчування дітей у ДНЗ(ясла-садок) «Сонечко»   Кислівської сільської ради на 2013р»

   2.Рішення  Кислівської сільської ради від 01липня 2013р. «Про встановлення ставок земельного податку  за землі населених пунктів Кислівської сільської ради,нормативна грошова оцінка яких проведена у 2012р.»

Web-адреса: kuprayrada.gov.ua/news/id/5839 | Переглядів: 95Дата публікації: 08:47 21.01.2014