Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняЯгіднянська сільська рада повідомляє
Ягіднянська сільська рада повідомляє

Поділитися новиною:

Ягіднянська сільська рада повідомляє

ПОВІДОМЛЕННЯ про планування діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Ягідненською сільською радою Куп’янського району Харківської області на 2014 рік станом на 15 грудня 2013 року

На виконання вимог статті 7 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» щодо планування діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2014 рік  ягідненська сільська рада  повідомляє, що станом на 15 грудня 2013 року прийняття регуляторних актів Ягідненською сільською радою в 2014 році не планується.

У разі виникнення необхідності прийняття регуляторних актів зміни до плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2014 рік будуть оприлюднені в газеті  «Вісник Куп’янщини» та на офіційному веб-сайті Куп’янської районної ради ( www.rayrada.kupyansk.info) не пізніше десяти робочих днів з дня початку підготовки проекту регуляторного акту.

Звіт сільського голови про здійснення державної регуляторної політики на території Ягідненської сільської ради Куп’янського району Харківської області за 2013 р. можна переглянути тут: http://www.rayrada.kupyansk.info/infotree/page/5419?

Web-адреса: kuprayrada.gov.ua/news/id/5729 | Переглядів: 68Дата публікації: 13:32 20.12.2013