Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняКурилівська сільська рада повідомляє
Курилівська сільська рада повідомляє

Поділитися новиною:

Курилівська сільська рада повідомляє

З В І Т сільського голови про здійснення державної регуляторної політики на території Курилівської сільської ради Куп’янського району Харківської області за 2013 рік

          Відповідно до ст.27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  виконавчим комітетом сільської ради здійснювалися повноваження щодо реалізації державної регуляторної політики на території сільської ради в межах та у спосіб, встановлені Законом України «Про засади державної регуляторної  політики у сфері господарської діяльності».

          Протягом поточного року сільською радою розроблені 2 проекти регуляторних актів , стосовно кожного  проекту регуляторного акту були підготовлені аналізи регуляторного впливу, які містили обгрунтування необхідності прийняття регуляторного акту. На виконання  ст. 9  Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» підготовлені проекти регуляторних актів разом з відповідними аналізами регуляторного впливу були оприлюднені в газеті «Вісник Куп’янщини»,  розміщені на офіційному сайті  Куп’янської районної ради з метою одержання зауважень та пропозицій. Протягом звітного періоду зауважень та пропозицій від мешканців Курилівської сільської ради не надходило. Після спливу терміну прийняття зауважень та пропозицій регуляторні акти були винесені на сесійні засідання для затвердження.

           В 2013 році  рішеннями сесій сільської ради затверджені наступні регуляторні акти:

1. «Про визначення послуги з вивезення побутових відходів, як окремої комунальної послуги, право на яку виборюється на конкурсних засадах»

(рішення  ХХХІУ сесії   УІ скликання  від 22.10.2013 року № 1052);

2. «Про внесення змін до рішення ХІУ сесії УІ скликання від 25.10.2011 року № 227 «Про затвердження Положення про порядок  сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки» (рішення  ХХХІУ сесії (продовження) УІ скликання від 14.11.2013 року № 1065).

             На виконання вимог ст. 12 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» дані регуляторні акти були офіційно оприлюднені.

            На виконання рішення ХХХІУ сесії   УІ скликання від 22.10.2013 року № 1052 «Про визначення послуги з вивезення побутових відходів, як окремої комунальної послуги, право на яку виборюється на конкурсних засадах» рішенням виконавчого комітету сільської ради від 12.11.2013 року № 111 створена конкурсна комісія по проведенню конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів, визначена дата проведення конкурсу. 10.12.2013 року проведений конкурс. Рішенням виконавчого комітету сільської ради від 12.12.2013 року № 116 надано право на надання вищезазначених послуг комунальному підприємству «Військове містечко».

           В зв’язку з прийняття Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо об’єктів нерухомості» рішенням ХХХІУ сесії (продовження) УІ скликання сільської ради були внесені зміни до рішення ХУІ сесії УІ скликання сільської ради від 25.10.2011 року № 227 «Про затвердження Положення про порядок  сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки».

           На виконання  Закону України «Про засади державної регуляторної політики» та з метою реалізації державної регуляторної політики на території сільської ради рішенням ХХХУ сесії УІ скликання Курилівської сільської ради від 12.12.2013 року № 1104 створена постійна комісія з питань реалізації державної регуляторної політики на території сільської ради,  затверджено її персональний склад.

           Постійною комісією з питань реалізації державної регуляторної політики на території сільської ради розроблений план-графік здійснення заходів із відстеження результативності регуляторних актів  сільської ради в 2014 році, який затверджений рішенням ХХХУ сесії УІ скликання сільської ради  від 12.12.2013 року № 1105.       

             Курилівський сільський голова                       В.В. Серпокрил

 

ПОВІДОМЛЕННЯ про планування  діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Курилівською сільською радою Куп’янського району Харківської області на 2014 рік станом на 15 грудня 2013 року

На виконання вимог статті 7 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» щодо планування діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2014 рік Курилівська сільська рада  повідомляє, що станом на 15 грудня 2013 року прийняття регуляторних актів Курилівською сільською радою в 2014 році не планується.

У разі виникнення необхідності прийняття регуляторних актів зміни до плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2014 рік будуть оприлюднені в газеті  «Вісник Куп’янщини» та на офіційному веб-сайті Куп’янської районної ради ( www.rayrada. kupyansk.info) не пізніше десяти робочих днів з дня початку підготовки проекту регуляторного акту.

Web-адреса: kuprayrada.gov.ua/news/id/5652 | Переглядів: 105Дата публікації: 08:44 13.12.2013