Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняЛісностінківська сільська рада повідомляє
Лісностінківська сільська рада повідомляє

Поділитися новиною:

Лісностінківська сільська рада повідомляє

Проект рішення сесії Лісностінківської сільської ради “Про внесення змін до рішення ХУІІІ сесії УІ скликання від 30 грудня 2011 року “Про затвердження Положення про порядок сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки””

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

Проект рішення сесії Лісностінківської сільської ради “Про внесення змін до рішення ХУІІІ сесії УІ скликання від 30 грудня 2011 року

 “Про затвердження Положення про порядок сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки””

Розробник — Лісностінківська сільська рада

Проект регуляторного акта розроблений у зв'язку з прийняттям Закону України від 04.07.2013 № 403-VII “Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо об'єктів нерухомості”, яким було внесено зміни до статті 265 Податкового кодексу України, що регулює механізм справляння податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Основною метою прийняття регуляторного акту є приведення рішення ХVIII сесії УІ скликання від 30 грудня 2011 року “Про затвердження Положення про порядок сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки” у відповідність до вимог чинного законодавства.

Проект рішення сесії Лісностінківської сільської ради “Про внесення змін до рішення ХVIII сесії УІ скликання від 30 грудня 2011 року “Про затвердження Положення про порядок сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки”, аналіз регуляторного впливу та звіт про базове  відстеження розміщено на офіційній сторінці Куп'янської районної ради в мережі Інтернет: www.rayrada.kupyansk.info .

Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акту становить 30 днів з дня оприлюднення проекту регуляторного акту з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу.

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі на поштову адресу: Харківська області, Куп’янський район, с. Лісна Стінка, вул. Дружби, 22, Лісностінківська сільська рада.

Проект рішення сесії Лісностінківської сільської ради “Про внесення змін до рішення ХУІІІ сесії УІ скликання від 30 грудня 2011 року “Про затвердження Положення про порядок сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки” можна переглянути тут:http://www.rayrada.kupyansk.info/infotree/page/5368?

Web-адреса: kuprayrada.gov.ua/news/id/5614 | Переглядів: 94Дата публікації: 15:53 11.10.2013