Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняЗасідання ХХХVI сесії районної ради VI скликання
Засідання ХХХVI сесії районної ради VI скликання

Поділитися новиною:

Засідання ХХХVI сесії районної ради VI скликання

27 листопада 2013 року відбулося засідання ХХХVІ сесії Куп’янської районної ради VI скликання

27 листопада 2013 року відбулося засідання ХХХVІ сесії Куп’янської районної ради VI скликання.

У пленарному засіданні взяли участь 24 депутати, перший заступник голови Куп’янської райдержадміністрації, депутат Куп’янської районної ради Володимир Білозерський, заступники голови районної державної адміністрації, начальники відділів і управлінь райдержадміністрації, сільські голови.

Головуючий на сесії  Чернова С.П. –  голова районної ради.

На сесії були розглянуті такі питання:

1. Про внесення змін до рішення районної ради від 26 грудня 2012 року №295-VІ «Про районний бюджет на 2013 рік» та додатків до нього (зі змінами).

2. Про розгляд Подання Куп’янського міжрайонного прокурора про усунення порушень вимог Кодексу України про надра, іншого законодавства в галузі гірничих відносин, причин та умов, що їм сприяли.

3. Про затвердження  Програми газифікації населених пунктів  Куп'янського району Харківської області на  2014-2020 роки.

4. Про затвердження Програми “Питна вода Куп’янського району на 2013-2020 роки”.

5. Про надання попередньої згоди на прийняття книг «Інтелектуальний альбом «Дива  Слобожанщини»  для учнів 1-4-их класів» у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Куп’янського району.

6. Про затвердження статуту ПЗОВ “Сосновий” в новій редакції.

7. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які перебувають у власності громадян на території Гусинської сільської ради.

8. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що надаються у користування на умовах оренди СВК “Родник” і які перебувають у власності громадян на території Гусинської сільської ради.

Web-адреса: kuprayrada.gov.ua/news/id/5519 | Переглядів: 64Дата публікації: 10:44 29.11.2013