Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняПро скликання ХХXVІ сесії районної ради
Про скликання ХХXVІ сесії районної ради

Поділитися новиною:

Про скликання ХХXVІ сесії районної ради

27 листопада 2013 року відбудеться засідання XXХVІ сесії районної ради

ПРОЕКТ

КУП’ЯНСЬКА РАЙОННА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Куп'янськ

від «___»__________2013 року                                                             №_____

Про скликання  ХХXVІ
сесії районної ради

 

Відповідно до п.4, 5 ст.46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Регламенту Куп’янської районної ради, затвердженого рішенням І сесії Куп’янської районної ради від 10.11.2010 року №15-VІ:

1. Скликати  ХХXVІ сесію районної ради VІ скликання.

2. Пленарне засідання провести 27 листопада 2013 року о 10 годині в приміщенні районного Будинку культури (м. Куп’янськ, вул. Леніна, 2).

3. Винести на розгляд такі питання:

3.1. Про внесення змін до рішення районної ради від 26 грудня 2012 року №295-VІ «Про районний бюджет на 2013 рік» та додатків до нього (зі змінами).

3.2. Про розгляд Подання Куп’янського міжрайонного прокурора про усунення порушень вимог Кодексу України про надра, іншого законодавства в галузі гірничих відносин, причин та умов, що їм сприяли.

3.3. Про затвердження  Програми газифікації населених пунктів  Куп'янського району Харківської області на  2014-2020 роки.

3.4. Про затвердження Програми “Питна вода Куп’янського району на 2013-2020 роки”.

3.5. Про надання попередньої згоди на прийняття книг «Інтелектуальний альбом «Дива  Слобожанщини»  для учнів 1-4-их класів» у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Куп’янського району.

3.6. Про затвердження статуту ПЗОВ “Сосновий” в новій редакції.

3.7. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які перебувають у власності громадян на території Гусинської сільської ради.

3.8. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що надаються у користування на умовах оренди СВК “Родник” і які перебувають у власності громадян на території Гусинської сільської ради.

9. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надається в оренду гр. Рудаку Сергію Миколайовичу.

3.10. Різне.

4. Виконавчому апарату районної ради опублікувати це розпорядження на офіційному сайті районної ради та довести до відома депутатів районної ради.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Заступник голови районної ради                                                 С. Жукова

Web-адреса: kuprayrada.gov.ua/news/id/5375 | Переглядів: 110Дата публікації: 16:40 30.10.2013