Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняЗустріч з виборцями
Зустріч з виборцями

Поділитися новиною:

Зустріч з виборцями

31 жовтня відбулася зустріч з виборцями одномандатного виборчого округу №177, на якій було розглянуто хід виконання передвиборної програми народного депутата України Віктора Миколайовича Остапчука

У зустрічі взяли участь народний депутат України Віктор Остапчук, депутат Харківської обласної ради, голова Куп’янської райдержадміністрації Геннадій Ківшар, а також голови Борівської, Ізюмської, Шевченківської райдержадміністрацій, Ізюмський та Куп’янський міські голови, депутати обласної ради Олег Войтюк та Олег Лущік.

Народний депутат України Віктор Остапчук підвів підсумок своєї роботи за минулий рік, приділивши особливу увагу діяльності у вирішенні соціальних проблем громадян. Він підкреслив, що робота в цьому напрямку проводиться відповідно до вимог, обумовлених соціальними ініціативами Президента України Віктора Януковича.

— Це — дорожня карта моєї діяльності, — підкреслив народний депутат. — Саме для цього і створений фонд «Соціальний рух поваги».

Віктор Остапчук розповів також про особливості роботи Верховної Ради України, про особисту участь у законотворчій діяльності.

У своїх виступах виборці округу № 177 відзначили позитивні зміни у соціальній сфері, житлово-комунальному господарстві, що стали можливими завдяки активній роботі на території округу народного депутата України Віктора Остапчука та його команди, а також за підтримки Харківської облдержадміністрації, обласної ради, місцевих адміністрацій та органіх місцевого самоврядування.

— Ми не просто поряд, ми — разом, — підкреслила у своєму виступі начальник відділу освіти Куп’янської міської ради Світлана Пасічник.

Web-адреса: kuprayrada.gov.ua/news/id/5208 | Переглядів: 67Дата публікації: 16:51 04.11.2013