Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняЗасідання ХХХV сесії районної ради VI скликання
Засідання ХХХV сесії районної ради VI скликання

Поділитися новиною:

Засідання ХХХV сесії районної ради VI скликання

25 жовтня 2013 року відбулося засідання ХХХV сесії Куп’янської районної ради VI скликання

25 жовтня 2013 року у приміщенні районного Будинку культури відбулося засідання ХХХV сесії Куп’янської районної ради VI скликання.

У засіданні взяли участь 25 депутатів, начальники відділів і управлінь райдержадміністрації, сільські голови. Головуюча на сесії  — заступник голови районної ради Світлана Жукова.

На сесії були розглянуті такі питання:

1. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 9 місяців 2013 року.

2. Про внесення змін до рішення районної ради від 26 грудня 2012 року №295-VІ «Про районний бюджет на 2013 рік» та додатків до нього (зі змінами).

3. Про внесення змін до рішення VІІІ (позачергової) сесії VІ скликання Куп’янської районної ради від 26 квітня 2011 року № 82-VІ.

4. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок що надаються на умовах оренди   гр. Потаповій В.І. на території Пристінської сільської ради.

5. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок що надаються на умовах оренди   гр. Потаповій В.І. на території Смородьківської сільської ради.

6. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які перебувають у власності громадян на території Гусинської сільської ради.

7. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок що надаються на умовах оренди   гр. Ткачу В.П. на території Лісностінківської сільської ради.

8. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які перебувають у власності громадян на території Гусинської сільської ради, які надаються у користування на умовах оренди ФГ “Кожем’яко П.О.”

 

Web-адреса: kuprayrada.gov.ua/news/id/5191 | Переглядів: 89Дата публікації: 16:20 31.10.2013