Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняЯгіднянська сільська рада повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту
Ягіднянська сільська рада повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту

Поділитися новиною:

Ягіднянська сільська рада повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту

“Про внесення змін до рішення ХІV сесії VІ скликання від 30.11.2011 року “Про затвердження Положення про порядок сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки””

Проект рішення сесії Ягідненської сільської ради

“Про внесення змін до рішення ХІV сесії VІ скликання від 30.11.2011 року “Про  затвердження Положення про порядок сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки””

Розробник — Ягідненська сільська рада

Проект регуляторного акта розроблений у зв'язку з прийняттям Закону України від 04.07.2013 № 403-VII “Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо об'єктів нерухомості”, яким було внесено зміни до статті 265 Податкового кодексу України, що регулює механізм справляння податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Основною метою прийняття регуляторного акту є приведення рішення ХІV сесії VІ скликання від 30.11.2011 року “Про затвердження Положення про порядок сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки” у відповідність до вимог чинного законодавства.

Проект рішення сесії Ягідненської сільської ради “Про внесення змін до рішення ХІV сесії VІ скликання від 30.11.2011 року “Про затвердження Положення про порядок сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки”, аналіз регуляторного впливу та звіт про базове  відстеження розміщено на офіційній сторінці Куп'янської районної ради в мережі Інтернет: www.rayrada.kupyansk.info .

Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акту становить 30 днів з дня оприлюднення проекту регуляторного акту з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу.

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі на поштову адресу: с. Ягідне вул..1-го Травня,1 Куп’янського району Харківської області, Ягідненська сільська рада.

Проект рішення сесії Ягідненської сільської ради “Про внесення змін до рішення ХІV сесії VІ скликання від 30.11.2011 року “Про  затвердження Положення про порядок сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки”” можна переглянути тут: http://www.rayrada.kupyansk.info/infotree/page/5237?

Web-адреса: kuprayrada.gov.ua/news/id/5180 | Переглядів: 79Дата публікації: 14:23 25.10.2013