Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняВишнівська сілььска рада повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту
Вишнівська сілььска рада повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту

Поділитися новиною:

Вишнівська сілььска рада повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту

Проект рішення сесії Вишнівської сільської ради “Про внесення змін до рішення XIV сесії VI скликання № 51-VI від 09 грудня 2011 року “Про затвердження Положення про порядок сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки”

Проект рішення сесії Вишнівської сільської ради

“Про внесення змін до рішення XIV сесії VI скликання № 51-VI від 09 грудня 2011 року “Про  затвердження Положення про порядок сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки””

Розробник — Вишнівська сільська рада

Проект регуляторного акта розроблений у зв'язку з прийняттям Закону України від 04.07.2013 № 403-VII “Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо об'єктів нерухомості”, яким було внесено зміни до статті 265 Податкового кодексу України, що регулює механізм справляння податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Основною метою прийняття регуляторного акту є приведення рішення XIV сесії VI скликання № 51-VI від 09 грудня 2011 року “Про  затвердження Положення про порядок сплати податку на нерухоме майно “ у відповідність до вимог чинного законодавства.

Проект рішення сесії Вишнівської сільської ради “Про внесення змін до рішення XIV сесії VI скликання № 51-VI від 09 грудня 2011 року “Про  затвердження Положення про порядок сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки””, аналіз регуляторного впливу та звіт про базове  відстеження розміщено на офіційній сторінці Куп'янської районної ради в мережі Інтернет: www.rayrada.kupyansk.info .

Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акту становить 30 днів з дня оприлюднення проекту регуляторного акту з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу.

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі на поштову адресу: 63710, вул. Центральна, 117, с. Вишнівка, Куп'янського району Харківської області, Вишнівська сільська рада.

Проект рішення сесії Вишнівської сільської ради “Про внесення змін до рішення XIV сесії VI скликання № 51-VI від 09 грудня 2011 року “Про  затвердження Положення про порядок сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки” можна переглянути тут: http://www.rayrada.kupyansk.info/infotree/page/5159?

Web-адреса: kuprayrada.gov.ua/news/id/5066 | Переглядів: 88Дата публікації: 13:32 11.10.2013