Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняКіндрашівська сільська рада повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту
Кіндрашівська сільська рада повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту

Поділитися новиною:

Кіндрашівська сільська рада повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту

Проект рішення сесії Кіндрашівської сільської ради “ Про внесення змін до рішення ХХІІІ сесії УІ скликання № 128 від 19.12.2011 року “Про затвердження Положення про порядок сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки”

Проект рішення сесії Кіндрашівської сільської ради

“ Про внесення змін до рішення ХХІІІ сесії УІ скликання № 128 від 19.12.2011 року “Про  затвердження Положення про порядок сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки”

Розробник — Кіндрашівська сільська рада

Проект регуляторного акта розроблений у зв'язку з прийняттям Закону України від 04.07.2013 № 403-VII “Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо об'єктів нерухомості”, яким було внесено зміни до статті 265 Податкового кодексу України, що регулює механізм справляння податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Основною метою прийняття регуляторного акту є приведення рішення ХХІІІ сесії УІ скликання № 128 від 19.12.2011 року “Про затвердження Положення про порядок сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки” у відповідність до вимог чинного законодавства.

Проект рішення сесії Кіндрашівської сільської ради “Про внесення змін до рішення ХХІІІ сесії УІ скликання № 128 від 19.12.2011 року “Про  затвердження Положення про порядок сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки” , аналіз регуляторного впливу та звіт про базове  відстеження розміщено на офіційній сторінці Куп'янської районної ради в мережі Інтернет: www.rayrada.kupyansk.info .

Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акту становить 30 днів з дня оприлюднення проекту регуляторного акту з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу.

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі на поштову адресу: с. Кіндрашівка, вул.. Садова, б.1, Куп’янський район Харківська область Кіндрашівська сільська рада.

Проект рішення сесії Кіндрашівської сільської ради “ Про внесення змін до рішення ХХІІІ сесії УІ скликання № 128 від 19.12.2011 року “Про  затвердження Положення про порядок сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки” http://www.rayrada.kupyansk.info/infotree/page/5155?

Web-адреса: kuprayrada.gov.ua/news/id/5063 | Переглядів: 83Дата публікації: 11:18 11.10.2013