Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняГрушівська сільська рада повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту
Грушівська сільська рада повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту

Поділитися новиною:

Грушівська сільська рада повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту

Проект рішення сесії Грушівської сільської ради “Про внесення змін до рішення ХХП сесії сільської ради УІ скликання від 07.05.2012 року «Про затвердження Положення про порядок сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки»

Проект рішення сесії Грушівської сільської ради

“Про внесення змін до рішення ХХП сесії сільської ради УІ скликання від 07.05.2012 року «Про  затвердження Положення про порядок сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки»

Розробник — Грушівська сільська рада

Проект регуляторного акта розроблений у зв'язку з прийняттям Закону України від 04.07.2013 № 403-VII “Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо об'єктів нерухомості”, яким було внесено зміни до статті 265 Податкового кодексу України, що регулює механізм справляння податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Основною метою прийняття регуляторного акту є приведення рішення ХХП сесії Грушівської сільської ради УІ скликання  від 07.05.2012 року  “Про затвердження Положення про порядок сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки” у відповідність до вимог чинного законодавства.

Проект рішення сесії Грушівської сільської ради “Про внесення змін до рішення ХХП сесії сільської ради УІ скликання від 07.05.2012 року «Про  затвердження Положення про порядок сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки», аналіз регуляторного впливу та звіт про базове  відстеження розміщено на офіційній сторінці Куп'янської районної ради в мережі Інтернет: www.rayrada.kupyansk.info .

Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акту становить 30 днів з дня оприлюднення проекту регуляторного акту з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу.

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі на поштову адресу: село Грушівка, пров. Центральний, буд.1 Куп’янського району Харківської області, Грушівська сільська рада.

Проект рішення сесії Грушівської сільської ради “Про внесення змін до рішення ХХП сесії сільської ради УІ скликання від 07.05.2012 року «Про  затвердження Положення про порядок сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки» можна переглянути тут: http://www.rayrada.kupyansk.info/infotree/page/5153?

Web-адреса: kuprayrada.gov.ua/news/id/5061 | Переглядів: 88Дата публікації: 11:00 11.10.2013