Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняКругляківська сільська рада повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту
Кругляківська сільська рада повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту

Поділитися новиною:

Кругляківська сільська рада повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту

Проект рішення сесії Кругляківської сільської ради «Про внесення змін до рішення ХУІІІ сесії УІ скликання від 26.12.2011 року « Про затвердження Положення про порядок сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки»»

Проект рішення сесії Кругляківської сільської ради

«Про внесення змін до рішення ХУІІІ сесії УІ скликання від 26.12.2011 року « Про затвердження Положення про порядок сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки»»

Розробник — Кругляківська сільська рада

Проект регуляторного акта розроблений у зв'язку з прийняттям Закону України від 04.07.2013 № 403-VII “Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо об'єктів нерухомості”, яким було внесено зміни до статті 265 Податкового кодексу України, що регулює механізм справляння податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Основною метою прийняття регуляторного акту є приведення рішення ХУІІІ сесії УІ скликання від 26.12.2011року “ Про затвердження Положення про порядок сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки ” у відповідність до вимог чинного законодавства.

         Проект рішення сесії Кругляківської сільської ради «Про внесення змін до рішення ХУІІІ сесії УІ скликання від 26.12.2011 року « Про затвердження Положення про порядок сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки»», аналіз регуляторного впливу та звіт про базове  відстеження розміщено на офіційній сторінці Куп'янської районної ради в мережі Інтернет: www.rayrada.kupyansk.info .

Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акту становить 30 днів з дня оприлюднення проекту регуляторного акту з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу.

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі на поштову адресу: с. Кругляківка, вул..Радянська, буд.2, Кругляківська сільська рада.

Проект рішення сесії Кругляківської сільської ради «Про внесення змін до рішення ХУІІІ сесії УІ скликання від 26.12.2011 року « Про затвердження Положення про порядок сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки» можна переглянути тут: http://www.rayrada.kupyansk.info/infotree/page/5130?

Web-адреса: kuprayrada.gov.ua/news/id/5055 | Переглядів: 85Дата публікації: 14:15 11.10.2013