Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняСпільне засіданнія колегії районної державної адміністрації та адміністративно-господарського активу району

Поділитися новиною:

Спільне засіданнія колегії районної державної адміністрації та адміністративно-господарського активу району

18 вересня в районному Будинку культури відбулося спільне засідання колегії районної державної адміністрації та адміністративно-господарського активу району

18 вересня в районному Будинку культури відбулося спільне засідання колегії районної державної адміністрації та адміністративно-господарського активу району. На засіданні було розглянуто питання:

1. Про підсумки огляду готовності навчальних закладів району до нового 2013/2014 навчального року.

2. Про підсумки оздоровлення дітей влітку 2013 року.

3. Про стан взаємодії районної державної адміністрації та міського відділу ГУМВС України у Харківській області у сфері забезпечення дотримання норм Конституції і законів України, забезпечення правопорядку, захисту прав і свобод громадян.

4. Про стан реалізації державної кадрової політики в управліннях, відділах та інших структурних підрозділах райдержадміністрації.

З інформацією перед присутніми виступили: Білозерський В.І., перший заступник голови районної державної адміністрації, Панікар О.О., керівник апарату районної державної адміністрації. В обговоренні розглянутих питань взяли участь представники правоохоронних органів, керівники загальноосвітніх закладів району, сільські голови, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації. З усіх питань прийнято відповідні рішення. Голова районної державної адміністрації Ківшар Г.В. підвів підсумки спільного засідання колегії районної державної адміністрації та адміністративно-господарського активу району.

Web-адреса: kuprayrada.gov.ua/news/id/4974 | Переглядів: 93Дата публікації: 08:48 19.09.2013