Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняКуп'янщина ярмаркувала
Куп\

Поділитися новиною:

Куп'янщина ярмаркувала

Куп'янський район багатий на гарних господарів землі та талановитих самодіяльних виконавців. Тому 7-8 вересня відділ культури і туризму, управління економіки, управління агропромислового розвитку Куп'янської районної державної адміністрації, сільгоспвиробники району та аматори художньої самодіяльності прийняли участь у Великому Слобожанському ярмарку, що проходив у ПВЦ "Радмир Експохол" міста Харкова

Слобожанщина завжди славилася гостинністю, гарними людьми, закоханими у свою землю, дуже красиву та родючу. 

На Слобожанщині дуже люблять спілкуватись, співати, жартувати та ярмаркувати. Саме тому кожен рік в місті Харкові проходить Великий Слобожанський ярмарок, на який приїздять торгувати та спілкуватись з усих куточків нашого мальовничого краю - Харківщини.

Куп'янський район багатий на гарних господарів землі та талановитих самодіяльних виконавців. Тому 7-8 вересня відділ культури і туризму, управління економіки, управління агропромислового розвитку Куп'янської районної державної адміністрації, сільгоспвиробники району та аматори художньої самодіяльності прийняли участь у Великому Слобожанському ярмарку, що проходив у ПВЦ "Радмир Експохол" міста Харкова.

Цікаву експозицію, яка відображала особливості колориту та традиції Куп'янщини представив відділ культури і туризму, аматори сільских клубів району дарували своє мистецтво глядачам на Великій сцені ярмарку, сільгоспвиробники торгували

Весела та запальна атмосфера панувала на ярмарку. Звідусюди лунали пісні, милували очі гарненьки стилізовані садиби, оформлені районами, жваво йшла торгівля.

ФГ “Россолової М.Н.» та ФОП «Воронін» привезли на ярмарок мед, СТОВ СП «Агротон» - птицю (гусей та вуток), ТОВ «Садагроінвест», ФОП «Карпов» - овочі та фрукти. Голова правління районної споживчої спілки Колеснікова Людмила Анатоліївна пригощала усіх бажаючих смачними стравами української національної кухні.

На Великій сцені соліст Новоосинівського сільського будинку культури Микита Ліхтін дарував присутнім своє мистецтво співу. А Дмитро Гергель з Пристінського сільського клубу вразив глядачів чудовою грою на акордеоні.

Голова правління районної споживчої спілки Колеснікова Людмила Анатоліївна (зліва)

Начальник відділу культури і туризму Користіна І.В.

Гостей зустрічають персонажі українських народних казок

 

Web-адреса: kuprayrada.gov.ua/news/id/4704 | Переглядів: 127Дата публікації: 13:09 10.09.2013