Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняЗасідання ХХХІІІ сесії районної ради VI скликання
Засідання ХХХІІІ сесії районної ради VI скликання

Поділитися новиною:

Засідання ХХХІІІ сесії районної ради VI скликання

4 вересня 2013 року відбулося засідання ХХХІІІ сесії Куп’янської районної ради VI скликання

4 вересня 2013 року у приміщенні районного Будинку культури відбулося засідання ХХХІІІ сесії Куп’янської районної ради VI скликання.

У засіданні взяли участь 26 депутатів, голова Куп’янської райдержадміністрації, депутат Харківської обласної ради Геннадій Ківшар, начальники відділів і управлінь райдержадміністрації, сільські голови. Головуюча на сесії  — голова районної ради Сніжана Чернова.

На сесії були розглянуті такі питання:

 

1. Про внесення змін до рішення районної ради від 26 грудня 2012 року №295-VІ «Про районний бюджет на 2013 рік» та додатків до нього (зі змінами) (доповіла Потапова А. С. – начальник фінуправління райдержадміністрації).

2. Про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2012 року №286-VI «Про затвердження «Програми допризовної підготовки, військово-патріотичного виховання молоді та призову громадян на строкову військову службу в Куп’янському районі у 2013 році» (доповів Чалий П.А. – завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи та режимно-секретної роботи райдержадміністрації).

3. Про внесення змін до рішення районної ради від 03.02.2011р. № 58-VІ „Про затвердження Програми розвитку інформаційного простору Куп'янського району на 2011-2013 роки” (зі змінами) (доповів Кучерявий В.В. – начальник відділу масових комунікацій апарату райдержадміністрації).

4. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка перебуває у власності громадянки Печенізької Л.В.

5. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які перебувають у власності громадян на території Сеньківської сільської ради.

6. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок не витребуваних земельних часток (паїв), які надаються в оренду гр. Холодковій О.А. на території Кислівської сільської ради (Доповіла Ведут Н.М. – головний спеціаліст відділу Державного земельного кадастру управління Держземагентства у Куп’янському районі Харківської області).

Web-адреса: kuprayrada.gov.ua/news/id/4579 | Переглядів: 80Дата публікації: 09:12 05.09.2013