Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняЗасідання ХХХ сесії районної ради VIІ скликання
Засідання ХХХ сесії районної ради VIІ скликання

Поділитися новиною:

Засідання ХХХ сесії районної ради VIІ скликання

13 червня 2018 року відбулося засідання ХХХ сесії Куп’янської районної ради VIІ скликання

13 червня 2018 року відбулося засідання ХХХ сесії Куп’янської районної ради VIІ скликання. У засіданні взяли участь 26 депутатів районної ради, голова Куп’янської райдержадміністрації Микола Миколайович Ситник, представники Служби безпеки України, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, сільські голови, а також учасники проекту «Школа лідерства голови Харківської ОДА – м. Куп’янськ».

Головуючий на сесії  Ківшар Г.В. –  голова районної ради.

На початку сесії депутати та присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять Ковальової Раїси Іванівни, яка з 1982 року працювала в районному відділу культури, 20 років була директором районного Будинку культури та пішла з життя після тяжкої та тривалої хвороби.

Також, на початку сесії, враховуючи звернення мешканців с. Курилівка та мешканців с. Ягідне, депутати ухвалили рішення про зняття з порядку денного питання «Про створення Опорного закладу освіти Комунальний заклад «Кислівський ліцей Куп’янської районної ради Харківської області» та питання «Про створення Опорного закладу освіти Комунальний заклад «Курилівський ліцей Куп’янської районної ради Харківської області» та направити ці питання на доопрацювання.

На сесії були розглянуті наступні питання:

1. Про внесення змін до рішення районної ради від 20 грудня 2017 року №422-VІІ «Про районний бюджет на 2018 рік» та додатків до нього (зі змінами).

2. Про затвердження Програми “Відшкодування відсотків за кредитами, отриманими ОСББ, населенням  Куп’янського району на впровадження енергозберігаючих заходів на 2018-2020 роки”.

3. Про внесення змін до Програми економічного і соціального  розвитку  Куп’янського району на 2018 рік.

4. Про погодження передачі в оренду нежитлового приміщення загальною площею 21,4 м2 спільної власності територіальних громад сіл, селищ Куп’янського району.

5. Про погодження передачі в оренду нежитлового приміщення площею  62,16 м2 спільної власності територіальних громад сіл, селищ Куп’янського району.

6. Про затвердження порядку призначення на посаду керівника закладу загальної середньої освіти комунальної форми власності Куп’янської районної ради Харківської області.

7. Про внесення змін до Положення про постійні комісії районної ради.

8. Про прийняття книг у спільну власність територіальних громад сіл, селищ Куп’янського району.

9. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 6,0028 га ріллі, яка знаходиться у власності гр. Білоусова Романа Михайловича на території Кислівської сільської ради.

10. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 6,0024 га ріллі, яка знаходиться у власності гр. Білоусова Романа Михайловича на території Кислівської сільської ради.

11. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надається в оренду Гелуну Володимиру Михайловичу на території Кислівської сільської ради.

12. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок загальною площею 10,1025 га ріллі, які надані у власність громадянам на території Моначинівської сільської ради.

13. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок загальною площею 8,6531 га ріллі, які надані у власність громадянам на території Моначинівської сільської ради.

14. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, для оформлення права оренди гр. Загоруйко Тетяни Олександрівни на території Курилівської сільської ради.

15. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка знаходиться у власності гр. Лободи Олени Михайлівни на території Кислівської сільської ради.

16. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка знаходиться у власності гр. Панченко Світлани Володимирівни на території Петропавлівської сільської ради.

17. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які надані в оренду СВК по виробництву яловичини на території Петропавлівської сільської ради.

Альбом: Засідання ХХХ сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання ХХХ сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання ХХХ сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання ХХХ сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання ХХХ сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання ХХХ сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання ХХХ сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання ХХХ сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання ХХХ сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання ХХХ сесії районної ради VIІ скликання
Web-адреса: kuprayrada.gov.ua/news/id/13696 | Переглядів: 67Дата публікації: 16:23 13.06.2018