Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняТих днів не змовкне слава…

Поділитися новиною:

Тих днів не змовкне слава…

Спинися біля Братської могили. Тут сплять чиїсь батьки,брати,сини. Вони Вкраїну рідну боронили в горнилі найстрашнішої війни.

   9 травня 2018 року біля Братської могили загиблим воїнам в Другій світовій війні в селі Петропавлівка відбувся мітинг до Дня Пам’яті та примирення та Дня Перемоги  «Ріка Пам’яті».  Зі  словами привітання виступили  начальник  відділу освіти Куп’янської райдержадміністрації Жадановська Тетяна Валентинівна та Петропавлівський сільський голова Козирєва Ольга Миколаївна. З Днем Перемоги прийшли поздоровити ветеранів та односельців села учні Петропавлівської ЗОШ I-IIIст. та вихованці дошкільного закладу «Веселка», аматори художньої самодіяльності  Петропавлівського будинку культури, вокальні групи «Журавушка» та «Чарівниця». До підніжжя Братської могили учні 9 класу поклали Гірлянду Слави.Спасибі,солдати,за подвиг століть, якому нема і не буде ціни!

 

Альбом: Тих днів не змовкне слава… Альбом: Тих днів не змовкне слава… Альбом: Тих днів не змовкне слава… Альбом: Тих днів не змовкне слава… Альбом: Тих днів не змовкне слава… Альбом: Тих днів не змовкне слава… Альбом: Тих днів не змовкне слава… Альбом: Тих днів не змовкне слава… Альбом: Тих днів не змовкне слава… Альбом: Тих днів не змовкне слава… Альбом: Тих днів не змовкне слава… Альбом: Тих днів не змовкне слава… Альбом: Тих днів не змовкне слава… Альбом: Тих днів не змовкне слава… Альбом: Тих днів не змовкне слава… Альбом: Тих днів не змовкне слава… Альбом: Тих днів не змовкне слава… Альбом: Тих днів не змовкне слава… Альбом: Тих днів не змовкне слава… Альбом: Тих днів не змовкне слава… Альбом: Тих днів не змовкне слава… Альбом: Тих днів не змовкне слава… Альбом: Тих днів не змовкне слава… Альбом: Тих днів не змовкне слава… Альбом: Тих днів не змовкне слава… Альбом: Тих днів не змовкне слава… Альбом: Тих днів не змовкне слава… Альбом: Тих днів не змовкне слава… Альбом: Тих днів не змовкне слава… Альбом: Тих днів не змовкне слава… Альбом: Тих днів не змовкне слава… Альбом: Тих днів не змовкне слава…
Web-адреса: petropavlivka.kupyansk.info/news/id/13224 | Переглядів: 72Дата публікації: 16:18 11.05.2018