Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняСвяткуємо 73-ю річницю Перемоги у Другій світовій війні
Святкуємо 73-ю річницю Перемоги у Другій світовій війні

Поділитися новиною:

Святкуємо 73-ю річницю Перемоги у Другій світовій війні

8-9 травня 2018 року… Вбралися у чарівні білі квіти сади навесні, засвітились дивовижні свічки каштанів, а в повітрі розливається тонкий і ніжний аромат, в бузкових кущах заливаються піснями невсипущі солов’ї, а вся земля випромінює радість і щастя… В ці прекрасні дні ми відзначаємо 73-тю річницю Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні!

09 травня 2018 року о 10.00 в місті Куп'янськ відбулись урочисті заходи з нагоди Дня Перемоги у Другій світовій війні. У цей святковий день керівництво Куп’янського району та міста Куп'янськ на чолі з головою Куп’янської районної ради Геннадієм Ківшарем, головою районної державної адміністрації Миколою Ситником та секретарем Куп'янської міської ради Володимиром Заніком поклали квіти до пам’ятника загиблим куп’янчанам, взяли участь в урочистій ході до пам’ятника Невідомому солдатові та акції «Палають маки навесні».

Хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятника Невідомому солдату присутні вшанували пам’ять мільйонів людей, що віддали свої життя у боротьбі з нацизмом.

Свято продовжилось народним гулянням в парку Перемоги, на яке завітав заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Євгеній Дем’янович Шахненко.

Учасники самодіяльності Куп’янського району  взяли участь у концерті  до 73-ї річниці Перемоги у Другій світовій війні. Пісні у виконанні Юлії Міщенко, Олександра Афанас’єва, Аліни Никифорової, Олександра Ващенка додали гарного настрою куп’янчанам під час народного гуляння в парку Перемоги.

Керівництвом району та міста було організовано частування ветеранів війни та учасників заходу польовою кашею.

Дорогою ціною заплатив український народ у найстрашнішій за всю світову історію війні. День Перемоги - це лише часточка нашої пошани полеглим і живим ветеранам, які своєю кров’ю відстояли нашу свободу. Мало залишилось учасників тих подій, але всі ми щиро вдячні їм за той день, коли змовкли останні постріли гармат, настала тиша, прийшов мир, довгожданий, вистражданий, оплачений найвищою ціною, ціною крові і сліз.

Альбом: Святкуємо 73-ю річницю Перемоги у Другій світовій війні Альбом: Святкуємо 73-ю річницю Перемоги у Другій світовій війні Альбом: Святкуємо 73-ю річницю Перемоги у Другій світовій війні Альбом: Святкуємо 73-ю річницю Перемоги у Другій світовій війні Альбом: Святкуємо 73-ю річницю Перемоги у Другій світовій війні Альбом: Святкуємо 73-ю річницю Перемоги у Другій світовій війні Альбом: Святкуємо 73-ю річницю Перемоги у Другій світовій війні Альбом: Святкуємо 73-ю річницю Перемоги у Другій світовій війні Альбом: Святкуємо 73-ю річницю Перемоги у Другій світовій війні Альбом: Святкуємо 73-ю річницю Перемоги у Другій світовій війні Альбом: Святкуємо 73-ю річницю Перемоги у Другій світовій війні Альбом: Святкуємо 73-ю річницю Перемоги у Другій світовій війні
Web-адреса: kuprayrada.gov.ua/news/id/13201 | Переглядів: 49Дата публікації: 16:54 10.05.2018