Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняЗасідання ХХІХ сесії районної ради VIІ скликання
Засідання ХХІХ сесії районної ради VIІ скликання

Поділитися новиною:

Засідання ХХІХ сесії районної ради VIІ скликання

24 квітня 2018 року відбулося засідання ХХІХ сесії Куп’янської районної ради VIІ скликання

24 квітня 2018 року відбулося засідання ХХІХ сесії Куп’янської районної ради VIІ скликання. У засіданні взяли участь 21 депутат районної ради, голова Куп’янської райдержадміністрації Микола Миколайович Ситник, представники Служби безпеки України, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, сільські голови.

На початку сесії депутати та присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять мешканця с. Московка, учасника АТО, військовослужбовця 25-ї Окремої Дніпропетровської Повітряно-десантної бригади, старшого солдата Широкого Геннадія Вячеславовича, який після тривалого лікування пішов з життя у військовому шпиталі міста Києва.

Головуючий на сесії  Ківшар Г.В. –  голова районної ради.

На сесії були розглянуті такі питання:

1. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І квартал 2018 року.

2. Про внесення змін до рішення районної ради від 20 грудня 2017 року №422-VІІ «Про районний бюджет на 2018 рік» та додатків до нього (зі змінами).

3. Про затвердження звіту про виконання «Програми з ліквідації амброзії полинолистої на території Куп'янського району протягом 2014-2017 років».

4. Про затвердження районної цільової програми з ліквідації амброзії полинолистої на території Куп’янського району протягом 2018-2020 років.

5. Про внесення змін до Комплексної програми захисту прав дітей та розвитку сімейних форм виховання Куп'янського району на 2018 рік.

6. Про внесення змін до “Програми соціального захисту населення Куп’янського району на 2018 рік”.

7. Про надання попередньої згоди на прийняття майна у спільну власність територіальних громад сіл, селищ Куп’янського району.

8. Про погодження передачі в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Куп’янського району.

9. Про погодження передачі в оренду частини нежитлового приміщення загальною площею 20,4 м2 спільної власності територіальних громад сіл, селищ Куп’янського району.

10. Про погодження передачі в оренду частини нежитлового приміщення загальною площею 11,3 м2 спільної власності територіальних громад сіл, селищ Куп’янського району.

11. Про внесення змін до рішення ІІ (позачергової) сесії VІІ скликання Куп’янської районної ради від 02 грудня 2015 року № 21-VІІ Про затвердження "Комплексної програми запобігання виникнення пожеж та зменшення їх наслідків в Куп’янському районі на 2016-2020 р.р." (зі змінами).

12. Про затвердження Порядку проведення конкурсу на посаду директора районного «Інклюзивно-ресурсного центру» Куп’янської районної ради Харківської області.

13. Про затвердження умов проведення конкурсу з визначення опорного закладу освіти.

14. Про зміну структури, перейменування та затвердження Статуту Гусинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Куп’янської районної ради Харківської області.

15. Про зміну структури, перейменування та затвердження Статуту  Кіндрашівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Куп’янської районної ради Харківської області.

16. Про зміну структури, перейменування та затвердження Статуту  Лісностінківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Куп’янської районної ради Харківської області.

17. Про зміну структури, перейменування та затвердження Статуту  Петрівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Куп’янської районної ради Харківської області.

18. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, яка надана у власність громадянам на території Кіндрашівської сільської ради.

19. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок загальною площею 7,6230 га ріллі, які надані у власність громадянам на території Моначинівської сільської ради.

20. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок загальною площею 8,9996 га ріллі, які надані у власність громадянам на території Моначинівської сільської ради.

21. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок загальною площею 4,1248 га ріллі, які надані у власність громадянам на території Моначинівської сільської ради.

22. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок, які надані у власність громадянам на території Просянської сільської ради.

23. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки державної власності площею 18,1000 га ріллі на території Просянської сільської ради.

24. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки державної власності площею 23,9000 га ріллі на території Просянської сільської ради.

25. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність гр. Коваленко Зінаїді Тихонівні на території Нечволодівської сільської ради.

26. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у постійне користування  гр. Кожем’яці Петру Олексійовичу на території Гусинської сільської ради.

27. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок для оформлення права оренди гр. Кормошем Іваном Юрійовичем на території Курилівської сільської ради.

28. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, переданих в оренду ФГ «Темпер – Агро» на території Піщанської сільської ради.

Альбом: Засідання ХХІХ сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання ХХІХ сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання ХХІХ сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання ХХІХ сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання ХХІХ сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання ХХІХ сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання ХХІХ сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання ХХІХ сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання ХХІХ сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання ХХІХ сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання ХХІХ сесії районної ради VIІ скликання
Web-адреса: kuprayrada.gov.ua/news/id/12963 | Переглядів: 44Дата публікації: 14:00 24.04.2018