Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняЗагальні збори Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області
Загальні збори Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області

Поділитися новиною:

Загальні збори Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області

Голова Куп’янської районної ради Геннадій Ківшар взяв участь у Загальних зборах Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області.

17 квітня на базі Нововодолазької селищної об'єднаної територіальної громади відбулися Загальні збори уповноважених представників членів Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області.

Захід пройшов під головуванням президента Асоціації, голови обласної ради Сергія Чернова.

Участь у засіданні взяли перший віце-президент-виконавчий директор Асоціації Микола Тітов, віце-президенти Людмила Немикіна, Лариса Ярова, Галина Мінаєва, Олег Чернонобай, члени Правління, представники органів місцевого самоврядування Харківщини, депутати рад різних рівнів, працівники виконавчого апарату облради, керівники управлінь облдержадміністрації.

Учасники розглянули ряд важливих для місцевого самоврядування питань, серед яких питання монетизації пільг на проїзд; оплати та охорони праці у комунальних підприємствах, установах та закладах області; про звернення до Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення щодо прискорення розгляду заявок для отримання ліцензій на мовлення громад на вільних радіоканалах, а також актуальні питання управління землями територіальних громад. Представники органів місцевого самоврядування заслухали інформацію щодо участі у проектах, конкурсах, грантах, що спрямовані на розвиток територіальних громад та практики організації роботи ЦНАПу і старост об'єднаної територіальної громади тощо.

З кожного питання було прийнято відповідне рішення, а за дорученням Сергія Чернова буде підготовлено ряд звернень до центральних органів влади з метою вдосконалення діючого законодавства та усунення прогалин у ньому.

Альбом: Загальні збори Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Альбом: Загальні збори Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Альбом: Загальні збори Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Альбом: Загальні збори Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Альбом: Загальні збори Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області
Web-адреса: kuprayrada.gov.ua/news/id/12902 | Переглядів: 22Дата публікації: 10:40 18.04.2018