Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняПро скликання XXІХ сесії Куп'янської районної ради VII скликання
Про скликання XXІХ сесії Куп\

Поділитися новиною:

Про скликання XXІХ сесії Куп'янської районної ради VII скликання

24 квітня 2018 року відбудеться засідання ХХІХ сесії Куп’янської районної ради VIІ скликання

КУП’ЯНСЬКА РАЙОННА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Куп'янськ

від «___»__________20__ року                                                            №_____

Про скликання  ХХІХ сесії
Куп’янської районної ради

VIІ скликання

 

 Відповідно до п.4, 5 ст.46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Регламенту Куп’янської районної ради, затвердженого рішенням ІІ сесії Куп’янської районної ради від 02.12.2015 року №14-VІІ:

1. Скликати  ХХІХ сесію районної ради VІІ скликання.

2. Пленарне засідання провести 24 квітня 2018 року о 10.00 годині у залі засідань Будинку Рад (м. Куп’янськ, пр-т Конституції, 3).

3. Винести на розгляд такі питання:

3.1. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І квартал 2018 року.

3.2. Про внесення змін до рішення районної ради від 20 грудня 2017 року №422-VІІ «Про районний бюджет на 2018 рік» та додатків до нього.

3.3. Про затвердження звіту про виконання «Програми з ліквідації амброзії полинолистої на території Куп'янського району протягом 2014-2017 років».

3.4. Про затвердження районної цільової програми з ліквідації амброзії полинолистої на території Куп’янського району протягом 2018-2020 років.

3.5. Про затвердження Порядку проведення конкурсу на посаду директора районного «Інклюзивно-ресурсного центру» Куп’янської районної ради Харківської області.

3.6. Про затвердження умов проведення конкурсу з визначення опорного закладу освіти.

3.7. Про зміну структури, перейменування та затвердження Статуту Гусинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Куп’янської районної ради Харківської області.

3.8. Про зміну структури, перейменування та затвердження Статуту  Кіндрашівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Куп’янської районної ради Харківської області.

3.9. Про зміну структури, перейменування та затвердження Статуту  Лісностінківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Куп’янської районної ради Харківської області.

3.10. Про зміну структури, перейменування та затвердження Статуту  Петрівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Куп’янської районної ради Харківської області.

3.11. Про внесення змін до Комплексної програми захисту прав дітей та розвитку сімейних форм виховання Куп'янського району на 2018 рік.

3.12. Про надання попередньої згоди на прийняття майна у спільну власність територіальних громад сіл, селищ Куп’янського району.

3.13. Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

3.14. Різне.

4. Виконавчому апарату районної ради опублікувати це розпорядження на офіційному сайті районної ради та довести до відома депутатів районної ради.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Голова районної ради                                                                   Г. Ківшар

Web-адреса: kuprayrada.gov.ua/news/id/12887 | Переглядів: 20Дата публікації: 16:08 22.03.2018