Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняПрацювати та святкувати із задоволенням!

Поділитися новиною:

Працювати та святкувати із задоволенням!

Напередодні святкування Міжнародного жіночого дня 8 Березня чоловіки Петропавлівської ЗОШ І-ІІІ ст. щиро привітали своїх прекрасних колег зі святом.

Свою повагу та прихильність чоловіки висловили не лише словами,  запросили прекрасну половину колективу на святкове театралізоване шоу «Ты букет из тумана и грёз!» в БК ім Кошелева. Створивши для жінок атмосферу гармонії у поєднанні мелодії, краси та гарного настрою.  Пісні, які звучали, наділяли почуттями ніжності, любові, радості. Це відкрило в душах жінок по-справжньому світле та весняне свято, яке щоразу нагадує нам про найцінніше та найпрекрасніше, що є у нашому житті – кохання, любов до рідних, сімейне благополуччя та турботу про дітей, тепло материнських рук і родинний затишок, жіночу мудрість,  а головне відчути себе жінкою. У всіх хто відвідав концерт залишилися незабутні враження, які неможливо передати словами.

Вчителі, прекрасні жінки, працівниці Петропавлівської ЗОШ І-ІІІ ст. висловлюють щиру  вдячність своїм колегам, чоловікам за такий приємний та неочікуваний подарунок, що запам’ятається надовго.

Альбом: Працювати та святкувати із задоволенням! Альбом: Працювати та святкувати із задоволенням! Альбом: Працювати та святкувати із задоволенням!
Web-адреса: petropavlivka-zosh.kupyansk.info/news/id/12634 | Переглядів: 110Дата публікації: 12:50 13.03.2018