Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняЗасідання ХХVІІІ сесії районної ради VIІ скликання
Засідання ХХVІІІ сесії районної ради VIІ скликання

Поділитися новиною:

Засідання ХХVІІІ сесії районної ради VIІ скликання

06 березня 2018 року відбулося засідання ХХVІІІ сесії Куп’янської районної ради VIІ скликання

06 березня 2018 року відбулося засідання ХХVІІІ сесії Куп’янської районної ради VIІ скликання. У засіданні взяли участь 23 депутати районної ради, заступник керівника Ізюмської місцевої прокуратури Олександр Ігоревич Михалік, голова Куп’янської райдержадміністрації Микола Миколайович Ситник, військовий комісар Куп’янського об’єднаного міського військового комісаріату капітан Сергій Олександрович Дідусенко, представники Служби безпеки України, Національної поліції, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, сільські голови.

Головуючий на сесії  Ківшар Г.В. –  голова районної ради.

На сесії були розглянуті такі питання:

1. Про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності Ізюмської місцевої прокуратури у 2017 році.

2. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2017 рік.

3. Про внесення змін до рішення районної ради від 20 грудня 2017 року №422-VІІ «Про районний бюджет на 2018 рік» та додатків до нього.

4. Про затвердження звіту про виконання Комплексної програми захисту прав дітей та розвитку сімейних форм виховання Куп'янського району на 2017 рік.

5. Про затвердження Комплексної програми захисту прав дітей та розвитку сімейних форм виховання Куп'янського району на 2018 рік.

6. Про внесення змін до рішення районної ради від 25 лютого 2015 року № 621-VІ «Про затвердження Порядку забезпечення харчуванням за рахунок коштів районного бюджету учасників спортивних заходів місцевого рівня, що проводяться на території Куп'янського району та грошової норми витрат на забезпечення харчуванням учасників спортивних заходів за рахунок районного бюджету» (зі змінами).

7. Про внесення змін до Програми інформатизації Куп'янського району на 2016-2018 роки (зі змінами).

8. Про внесення змін до Програми розвитку інформаційного простору Куп'янського району на 2016-2020 роки.

9. Про затвердження звіту про виконання районної програми «Обдарована молодь Куп’янщини» на 2013-2017 р.р.

10. Про затвердження Програми «Обдарована молодь Куп’янщини» на 2018-2022 роки.

11. Про створення районного «Інклюзивно-ресурсного центру» Куп’янської районної ради Харківської області.

12. Про надання пільг на придбання твердого палива та скрапленого газу пільговим категоріям населення в 2018 році готівкою.

13. Про внесення змін до «Програми допризовної підготовки, військово-патріотичного виховання молоді та призову громадян на строкову військову службу в Куп’янському районі на 2016-2018 роки».

14. Про внесення змін до рішення VI сесії VII скликання Куп'янської районної ради від 17 лютого 2016 року № 79 “Про внесення змін до рішень щодо управління майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ Куп'янського району”.

15. Про упорядкування питань списання майна, що  перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ району.

16. Про надбавку за вислугу років голові районної ради.  

17. Про надання згоди на щорічну відпустку голові районної ради Ківшарю Геннадію Володимировичу.

18. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,2821 га, яка надається в оренду ПАТ «Агрофірмі «8 Березня» на території Кіндрашівської сільської ради.

19. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,6197 га, яка надається в оренду ПАТ «Агрофірмі «8 Березня» на території Кіндрашівської сільської ради.

20. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 1,5617 га, яка надається в оренду ПАТ «Агрофірмі «8 Березня» на території Кіндрашівської сільської ради.

21. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 3,2389 га, яка надається в оренду ПАТ «Агрофірмі «8 Березня» на території Кіндрашівської сільської ради.

22. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 9,9867 га, яка надається в оренду ПАТ «Агрофірмі «8 Березня» на території Кіндрашівської сільської ради.

23. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 16,2600 га, яка надається в оренду ПАТ «Агрофірмі «8 Березня» на території Кіндрашівської сільської ради.

24. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок загальною площею 42,8527 га ріллі, які надаються в оренду  ПАТ «Агрофірмі «8 Березня» на території Кіндрашівської сільської ради.

25. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 1,8189 га, яка надається в оренду ПАТ «Агрофірмі «8 Березня» на території Просянської сільської ради.

26. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 2,2019 га, яка надається в оренду ПАТ «Агрофірмі «8 Березня» на території Просянської сільської ради.

27. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок загальною площею 39,1861 га, які надаються в оренду ПАТ «Агрофірмі «8 Березня» на території Просянської сільської ради.

28. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які надаються в оренду ПАТ «Агрофірмі «8 Березня» на території Смородьківської сільської ради.

29. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок загальною площею 4,5428 га ріллі, які надані у власність громадянам на території Кіндрашівської сільської ради.

30. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок загальною площею 10,7628 га ріллі, які надані у власність громадянам на території Кіндрашівської сільської ради.

31. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність гр. Безручку Володимиру Миколайовичу на території Смородьківської сільської ради.

32. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність гр. Бондаренку Віктору Олександровичу на території Ягідненської сільської ради.

33. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність гр. Діденко Ларисі Єгорівні на території Петропавлівської сільської ради.

34. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність гр. Двірнику Вячеславу Миколайовичу на території Піщанської сільської ради.

35. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність гр. Концевичу Андрію Олександровичу на території Глушківської сільської ради.

36. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність гр. Лічман Наталії Яківні на території Кислівської сільської ради.

37. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність гр. Лебединській Клавдії Миколаївні на території Петропавлівської сільської ради.

38. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність гр. Лобанову Геннадію Анатолійовичу на території Просянської сільської ради.

39. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які надані в оренду гр. Марченку Миколі Івановичу на території Сеньківської сільської ради.

40. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність гр. Овчаровій Світлані Михайлівні на території Сеньківської сільської ради.

41. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які надані в оренду гр. Олійнику Володимиру Миколайовичу на території Сеньківської сільської ради.

42. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність гр. Папуці Ніні Андріївні на території Сеньківської сільської ради.

43. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надається в оренду ПП «Куп’янська сільгосптехніка» на території Пристінської сільської ради.

44. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки комунальної власності Пристінської сільської ради.

45. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність гр. Савченку Івану Івановичу на території Кислівської сільської ради.

46. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які надані у власність гр. Сорокіній Ларисі Степанівні та Онацькій Валентині Степанівні на території Смородьківської сільської ради.

47. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність гр. Ткачову Олегу Миколайовичу на території Піщанської сільської ради.

48. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надається в оренду ТОВ «Садагроінвест» на території Грушівської сільської ради.

49. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність гр. Холодкову Миколі Вікторовичу на території Кислівської сільської ради.

50. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність гр. Холодкову Сергію Вікторовичу на території Кислівської сільської ради.

51. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність гр. Христову Олександру Олександровичу на території Піщанської сільської ради.

52. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність гр. Шевченку Олександру Володимировичу на території Піщанської сільської ради.

53. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок загальною площею 21,7000 га ріллі, які надані в оренду ТОВ «СП «Ягідне» на території Ягідненської сільської ради.

54. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок загальною площею 432,4315 га ріллі, які надані в оренду ТОВ «СП «Ягідне» на території Ягідненської сільської ради.

55. Про погодження лімітів використання лісових ресурсів при заготівлі другорядних лісових матеріалів на 2018 рік.

Альбом: Засідання ХХVІІІ сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання ХХVІІІ сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання ХХVІІІ сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання ХХVІІІ сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання ХХVІІІ сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання ХХVІІІ сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання ХХVІІІ сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання ХХVІІІ сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання ХХVІІІ сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання ХХVІІІ сесії районної ради VIІ скликання
Web-адреса: kuprayrada.gov.ua/news/id/12609 | Переглядів: 79Дата публікації: 14:04 06.03.2018