Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання75-річчя визволення Куп’янщини від фашистських загарбників

Поділитися новиною:

75-річчя визволення Куп’янщини від фашистських загарбників

Спасибі,солдати,за подвиг століть,якому нема і не буде ціни. За право і щастя родитись і жить, і сіяти жито на мирні лани.

3 лютого куп’янська земля відзначає 75-річчя визволення Куп’янщини від фашистських загарбників. Неймовірно дуже важким був шлях до мирних днів. Менше,ніж через два місяці після початку війни німецькі літаки стали тривожити небо Куп’янська, а 8 вересня 1941 року здійснили перший наліт великої групи бомбардувальників на станцію Куп’янськ-Сортувальний. Вже за перші два місяці війни на фронт з Куп’янська і сіл району було відправлено через військкомат більше 4 тисяч чоловік. Усього за роки війни Куп’янськ дав для фронту близько 9 тисяч воїнів, з яких понад 4 тисячі загинуло в боях. Із сіл району пішло на війну майже 6100 чоловік, половина з них не повернулася в рідні домівки. Минають роки,покоління змінює покоління, але пам’ять про ті буремні роки ,коли здригалася рідна земля, горіли села і міста, гинули тисячі мирних жителів, назавжди залишиться в наших серцях. 2 лютого в Петропавлівській ЗОШ I-IIIст. разом з клубними працівниками та сільською бібліотекою проведено годину мужності,присвячену цій історичній даті. Була запрошена голова ради ветеранів Петропавлівської сільської ради Шрамко Раїса Федорівна,яка розповіла учням про героїзм та мужність визволителів Куп’янщини. Завдяки стійкості наших дідів і прадідів Україну і Світ врятовано від нацистської чуми. Звучали пісні,вірші про подвиги наших воїнів-визволителів. Виконували учні 5 та 10 класів. До могили  Невідомому солдату покладено вінок пам’яті та шани.

Спасибі всім: і мертвим, і живим. За те,що землю нашу зберегли. І хоч було смертельно важко їм, та все ж вони зробили, що змогли.

 

 

 

 

 

 

 

 

Альбом: 75-річчя визволення Куп’янщини від фашистських загарбників Альбом: 75-річчя визволення Куп’янщини від фашистських загарбників Альбом: 75-річчя визволення Куп’янщини від фашистських загарбників Альбом: 75-річчя визволення Куп’янщини від фашистських загарбників Альбом: 75-річчя визволення Куп’янщини від фашистських загарбників Альбом: 75-річчя визволення Куп’янщини від фашистських загарбників Альбом: 75-річчя визволення Куп’янщини від фашистських загарбників Альбом: 75-річчя визволення Куп’янщини від фашистських загарбників Альбом: 75-річчя визволення Куп’янщини від фашистських загарбників
Web-адреса: petropavlivka.kupyansk.info/news/id/12306 | Переглядів: 111Дата публікації: 09:43 07.02.2018