Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання22 січня - День Соборності України!
22 січня - День Соборності України!

Поділитися новиною:

22 січня - День Соборності України!

Шановні куп’янчани! Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Соборності України!

Це свято нагадує нам, що Україна не розділена, що немає окремої Східної і Західної України, що у нас єдина держава і ми - єдиний народ!

Успіх побудови демократичної та міцної держави ґрунтується на наших спільних зусиллях, на дотриманні принципів незалежності, на усвідомленні власної відповідальності за майбутнє усього українського народу. Ми повинні бути гідними місії, покладеної на нас долею; мусимо підтримати й продовжити героїчні досягнення наших предків; оправдати сподівання і стати гордістю для наших нащадків.

Нехай же наша державницька діяльність позначається світлими справами, спрямованими на розвиток і зміцнення Батьківщини, на добробут і розквіт духовності народу.

Зичимо усім куп'янчанам здоров'я і злагоди, сил та натхнення, успіхів та задоволення від роботи на благо нашої Вітчизни! Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети - процвітання соборної незалежної демократичної могутньої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу.

Впевнені, що день прийдешній принесе нам світле почуття радості від усвідомлення власної причетності до розбудови наших сіл, міста, району, області та усієї України!
 

Голова районної                                                                                        Голова

державної адміністрації                                                                             районної ради

                      М.Ситник                                                                                     Г.Ківшар

Web-адреса: kuprayrada.gov.ua/news/id/12125 | Переглядів: 66Дата публікації: 09:47 22.01.2018