Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняПочесна нагорода мешканці Куп’янського району
Почесна нагорода мешканці Куп’янського району

Поділитися новиною:

Почесна нагорода мешканці Куп’янського району

Указом Президента України від 07 грудня 2017 року № 409 присвоєно почесне звання «Мати-героїня» 956 українкам, серед яких 14 жінок Харківщини. Однією із нагороджених є мешканка села Вишнівка Куп’янського району Алла Миколаївна Горбачова.

Виконав приємну місію, вручення заслужених нагород та квітів матерям-героїням заступник голови обласної державної адміністрації Михайло Черняк, який побажав жінкам побільше хороших світлих днів у їхньому житті, довголіття, благополуччя, родинного тепла та радості від дітей і онуків. 

Шановна Алло Миколаївно! Від імені голови районної ради Ківшаря Геннадія Володимировича та депутатського корпусу районної ради прийміть сердечні вітання з нагоди присвоєння Вам почесного звання «Мати-героїня» та побажати міцного здоров’я та успіху. Нехай у Вашій оселі завжди панують світло і злагода, в серці — добро і мудрість, у житті — достаток і удача.

Альбом: Почесна громадяни Куп’янського району Альбом: Почесна громадяни Куп’янського району Альбом: Почесна громадяни Куп’янського району
Web-адреса: kuprayrada.gov.ua/news/id/12006 | Переглядів: 99Дата публікації: 14:53 04.01.2018