Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняДо уваги сільських голів, керівників бюджетних установ, ініціативних груп громадян, громадських організацій!
До уваги сільських голів, керівників бюджетних установ, ініціативних груп громадян, громадських організацій!

Поділитися новиною:

До уваги сільських голів, керівників бюджетних установ, ініціативних груп громадян, громадських організацій!

22 січня розпочнеться прийом проектних заявок на конкурс міні-проектів «Разом в майбутнє».

Запрошуємо всіх взяти активну участь у розробці міні-проектів розвитку громад в рамках обласного конкурсу «РАЗОМ У МАЙБУТНЄ-2018». Вже в січні розпочнеться проведення навчально-методичних семінарів, практикумів із менеджменту проектів для громад, що продовжуватимуться з 10 по 22 січня. Строки прийому проектних заявок – з 22 січня по 15 березня включно.

З цого року подання проектної заявки на участь у конкурсі відбуватиметься в електронному варіанті.

Також у цьому році ініціаторами міні-проектів стануть громадські організації, вони зможуть запропонувати проекти до участі у конкурсі і у разі перемоги у конкурсному відборі – контролюватимуть їх виконання

Номінації Конкурсу: «Добробут та розвиток громад»; «Благоустрій та охорона довкілля»; «Історико-культурна спадщина та розвиток туризму».

До участі у Конкурсі запрошуються:

- перша категорія учасників – громадські організації, громадські спілки, органи самоорганізації населення, батьківські ради та об’єднання співвласників багатоповерхових будинків (далі – ОСББ), що зареєстровані згідно з чинним законодавством України;

- друга категорія учасників – сільські, селищні, районні, міські ради міст районного та обласного значення, ради об’єднаних територіальних громад – ініціатори спільних проектів, що розроблені в рамках співробітництва територіальних громад.

Загальний обсяг фінансування міні-проекту для першої категорії учасників – до 300,0 тис. гривень; для другої категорії учасників – до 1 500,0 тис. гривень. Міні-проекти виконуються на умовах обов’язкового співфінансування. Максимальна сума співфінансування (субвенції) з обласного бюджету не перевищує 50% вартості проекту.

У минулому році було реалізовано міні-проектів на 60 мільйонів гривень, з яких половина – співфінансування з обласного бюджету.  Цього року конкурс проходитиме зі змінами: по-перше, збільшено суму фінансування на міні-проекти з 200 тис. грн. до 300 тис. грн.; по-друге, введена ще одна номінація, що буде стосуватися співробітництва територіальних громад й це вже будуть більш масштабні проекти загальною вартістю понад 1,5 млн грн. Важливою також є номінація «Історико-культурна спадщина та розвиток туризму», у рамках якої відбуватиметься відновлення  пам'яток культури задля підвищення привабливості регіону як туристричного».

Детальна інформація щодо проведення Конкурсу в 2018 році розміщена на веб-сайті Харківської обласної ради в розділі "Конкурси, гранти" рубрики "Конкурс міні-проектів "Разом в майбутнє" за посиланням http://www.oblrada.kharkov.ua/ua/contests-grants/together-to-the-future/samples-of-documents-to-together-to-the-future

Web-адреса: kuprayrada.gov.ua/news/id/12002 | Переглядів: 117Дата публікації: 13:22 04.01.2018