Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняУ Куп’янському районі продовжується реалізація обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».
 У Куп’янському районі продовжується реалізація обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».

Поділитися новиною:

У Куп’янському районі продовжується реалізація обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».

1 грудня у Куп’янському районі відбулися урочисті заходи з нагоди відкриття наступних трьох міні-проектів — переможців обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє»

1 грудня у Куп’янському районі відбулися урочисті заходи з нагоди відкриття наступних трьох міні-проектів — переможців обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» за участі депутата Харківської обласної ради Тетяни Головаш. Нагадаємо, що в поточному році обласною конкурсною комісією було визнано переможцями 23 міні-проекти від Куп’янського району, з них 16 було урочисто відкрито 7-8 листопада, а ще три — сьогодні:

 • міні-проект «Велика надія невеликої громади» Вишнівської сільської ради;

 • міні-проект «Тепла школа - здорові діти» Піщанської ЗОШ І-ІІІ ст.;

 • міні-проект «Здорові діти - сильна нація - міцна держава!» Нечволодівської сільської ради.

Роботу по реалізації міні-проектів — переможців обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у Куп’янському районі в поточному році буде продовжено.

Альбом: У Куп’янському районі продовжується реалізація обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє». Альбом: У Куп’янському районі продовжується реалізація обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє». Альбом: У Куп’янському районі продовжується реалізація обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє». Альбом: У Куп’янському районі продовжується реалізація обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє». Альбом: У Куп’янському районі продовжується реалізація обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє». Альбом: У Куп’янському районі продовжується реалізація обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє». Альбом: У Куп’янському районі продовжується реалізація обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє». Альбом: У Куп’янському районі продовжується реалізація обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє». Альбом: У Куп’янському районі продовжується реалізація обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє». Альбом: У Куп’янському районі продовжується реалізація обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє». Альбом: У Куп’янському районі продовжується реалізація обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».
Web-адреса: kuprayrada.gov.ua/news/id/11715 | Переглядів: 78Дата публікації: 13:45 03.12.2017