Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняЗасідання ХХVІ сесії районної ради VIІ скликання
Засідання ХХVІ сесії районної ради VIІ скликання

Поділитися новиною:

Засідання ХХVІ сесії районної ради VIІ скликання

1 грудня 2017 року відбулося засідання ХХVІ сесії Куп’янської районної ради VIІ скликання

1 грудня 2017 року відбулося засідання ХХVІ сесії Куп’янської районної ради VIІ скликання. У засіданні взяли участь 23 депутати районної ради, депутат Харківської обласної ради Тетяна Головаш, представники Ізюмської місцевої прокуратури, Національної поліції, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, сільські голови.

Головуючий на сесії  Ківшар Г.В. –  голова районної ради.

На сесії були розглянуті такі питання:

1. Про звіт голови районної ради.

2. Про затвердження плану роботи районної ради на 2018 рік.

3. Про внесення змін до рішення районної ради від 16 грудня 2016 року №212-VІІ «Про районний бюджет на 2017 рік» та додатків до нього (зі змінами).

4. Про внесення змін до Програми економічного і соціального  розвитку  Куп’янського району на 2017 рік.

5. Про надання дозволу на списання з бухгалтерського обліку матеріальних цінностей майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Куп’янського району.

6. Про внесення змін до Програми інформатизації Куп'янського району на 2016-2018 роки (зі змінами).

7. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність гр. Гниді Анатолію Антоновичу на території Ягідненської сільської ради.

8. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність гр. Гниді Світлані Петрівні на території Ягідненської сільської ради.

9. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність гр. Калашник Тетяні Петрівні на території Піщанської сільської ради.

10. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність гр. Ляшенку Олександру Миколайовичу на території Ягідненської сільської ради.

11. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність гр. Пархоменку Олександру Івановичу та Пархоменко Олені Іванівні на території Ягідненської сільської ради.

12. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які надані у власність гр. Петриченку Сергію Леонідовичу на території Кіндрашівської сільської ради.

13. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які надані в оренду гр. Радченку Михайлу Володимировичу на території Смородьківської сільської ради.

14. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність гр. Реуцькій Марині Єгорівні на території Петропавлівської сільської ради.

15. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність гр. Руденку Петру Івановичу на території Піщанської сільської ради.

16. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність гр. Самойловій Юлії Петрівні на території Піщанської сільської ради.

17. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність гр. Ситник Раїсі Іванівні на території Петропавлівської сільської ради.

18. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність гр. Ситнику Івану Федоровичу на території Петропавлівської сільської ради.

19. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які надані в оренду ФГ «Колос» на території Курилівської сільської ради.

20. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана в оренду гр. Холодкову Миколі Вікторовичу на території Кислівської сільської ради.

Альбом: Засідання ХХVІ сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання ХХVІ сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання ХХVІ сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання ХХVІ сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання ХХVІ сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання ХХVІ сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання ХХVІ сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання ХХVІ сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання ХХVІ сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання ХХVІ сесії районної ради VIІ скликання
Web-адреса: kuprayrada.gov.ua/news/id/11709 | Переглядів: 83Дата публікації: 16:01 01.12.2017