Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняПоділитися новиною:

Повідомлення

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадкості у проекті детального плану території господарського двору з метою обслуговування та будівництва складських та інших будівель, за межами населених пунктів на території Осинівської сільської ради Куп’янського району

 

Мета ДПТ - визначення функціонального використання та параметрів забудови земельної ділянки та містобудівних умов і обмежень, як с/г виробничої території з відповідною транспортною інфраструктурою в межах приміської зони.

Проектним рішенням на розглянутій території передбачається формування с/г складського комплексу фермерського господарства "Клепки" в інтересах якого розробляється ДПТ. Це об’єкт сільськогосподарського призначення (господарський двір) для зберігання та переробки окремих видів сільськогосподарської продукції (зерна, інших с/г масляничних культур тощо) з неповним складом основних і допоміжних будівель та споруд в різних конструктивних рішеннях із застосуванням єдиних або різноманітних способів механізації. Режим використання та забудови території проектування визначено з урахуванням наявних планових обмежень. 

Склад та зміст ДПТ :

1 Пояснювальна записка;

2. Графічні матеріали;

Основні техніко-економічні показники: орієнтовна площа території, на яку розглядається ДПТ 3,3510 га;

Розробник ДПТ- ПП "ГРАДПЛАНПРОЕКТ", смт Пісочин, вул, Надії , 15 а;

Замовник- Осинівська сільська рада;

Підстава розроблення - Розпорядження Куп’янської районної державної адміністроації "252 від 12 травня 2017 року.

Розгляд ДПТ , пропозиції та зауваження щодо містобудівної документації приймаються в письмовій формі в приміщенні Осинівської сільської ради в двохтижневий термін з часу розміщення оголошення в робочі дні з 09.11.2017 року до 23.11.2017 року.

Відповідальна особа- голова сільської ради Іващенко М.М. тел. 05742-53095

 

Приєднані документи:

Детальний план території ПЗ-редак План зонування території Схема розташування території
Web-адреса: petrivka.kupyansk.info/news/id/11535 | Переглядів: 119Дата публікації: 08:04 08.11.2017