Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання29 жовтня - День автомобіліста і дорожника!
29 жовтня - День автомобіліста і дорожника!

Поділитися новиною:

29 жовтня - День автомобіліста і дорожника!

Шановні працівники автомобільного транспорту і дорожнього господарства!

Відтоді, як автомобіль став щоденним помічником людини, разом з ним у наше життя увійшла і турбота про вдосконалення цього винаходу, а також про безпечне його співіснування з людиною — та благородна справа, якій ви сьогодні віддаєте уміння.

Це свято об'єднує між собою професіоналів та автолюбителів. Вітаємо всіх, хто вдень і вночі працює на громадському, легковому та вантажному транспорті. Ви сидите за кермом різних авто, але усі ви — на одній дорозі. Від вашої майстерності та якості роботи дорожників, які забезпечують будівництво та ремонт доріг, залежить своєчасність здійснення перевезень та безпека пасажирів.

Бажаємо всім працівникам автомобільного транспорту та дорожнього господарства щастя, добробуту, нових трудових здобутків, невичерпної енергії, міцного здоров'я, подальшої успішної та безаварійної роботи. Нехай усі дороги будуть рівними і ведуть вас до успіху. Будьте завжди керманичами свого життя і ніколи не ставайте учасниками дорожньо-транспортних пригод!

 

Голова районної                                                                                          Голова районної

державної адміністрації                                                                               ради

                      М. Ситник                                                                                             Г.Ківшар

Web-адреса: kuprayrada.gov.ua/news/id/11426 | Переглядів: 40Дата публікації: 14:40 27.10.2017